Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.

Temat przeniesiony z Szukam oferty do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam. Czy posiadacie usługę w której rozmawiam przez telefon z osobą druga a w trakcie rozmowy kiedy dzwoni do mnie osoba trzecia ma NORMALNIE sygnał połączenia bez żadnych komunikatów a ja w tym momencie zawieszam obecną rozmowę i rozmawiam z tą trzecia osoba?
Pozdrawiam serdecznie

8 ODPOW. 8

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.

Taka usługa jest w abonamencie oraz orange flex. W pre-paid tego nie uświadczysz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.

@mroczek93rpołączenie oczekujące jest dostępne w prepaid pod warunkiem włączonego voLTE, wówczas jak prowadzisz rozmowę i ktoś następny dzwoni to masz sygnalizowane to i możesz zawiesić obecną rozmowę i odebrać nową. Niedawno to odkryłam przypadkiem całkiem i działa dobrze w Orange na kartę, ale tylko jak jestem w voLTE.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.

Fioletowy poszedł krok dalej i wprowadził konferencję głosową. Można maksymalnie rozmawiać z pięcioma osobami, lub pozostałe zawiesić i kontynuować rozmowę z jedną wybraną.

Usługa działa na karcie, MIX-ie i abonamencie. W Orange też by się coś takiego przydało.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.

Niezłe rozwiązanie, ale niestety dodatkowo płatne. Fioletowy ma wliczone to w cenę pakietu z darmowymi minutami lub w cenie abonamentu. Nie ponosi się dodatkowych kosztów za połączenie, z tym, że jest jeden numer bazowy, który wykonuje połączenie do pozostałych uczestników konferencji. Nie trzeba wykonywać połączeń, jak ma miejsce w Orange i nie trzeba rezerwować pokoju telekonferencyjnego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.

Co do odpłatności, to różnie bywa. We flexie nie pobrało mi kasy z premium za połączenie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.

Mi też nie pobrało, ale da się tylko zawiesić połączenie.

Po pierwszej aktywacji karty we FLEX, udało mi się zestawić połączenie konferencyjne z dwoma trzema numerami, później zostało to zablokowane i można co najwyżej zawiesić połączenie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Połączenia oczekujące i zawieszenie poł.

Znów zaczęły działać połączenia oczekujące w prepaid na voLTE i nawet ktoś dzwonił też na tym działa, ciekawe czy na stałe czy znów za niedługo padnie to.