Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale nie tak dawno wprowadzone nowe abonamenty - Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony zostały bardzo uproszczone. Szczególnie na uwagę zasługuje uproszczony Regulamin oferty i Cennik. W cenniku znajdziemy szczegóły oferty wraz z poziomami kwot abonamentu,  a w regulaminie tabelkę z rabatami, które to ten abonament z cennika obniżają. Dla mnie oferta jest prosta i dosyć dobra.

 

Orange Abo.jpg

 

Po obniżeniu cen w ofercie na kartę, powinni poprawić Plan Komórkowy - Podstawowy i wprowadzić w tym progu cenowym SMSy bez limitu. Porównałem abonamenty z innymi sieciami komórkowymi dostępnymi przez sklepy internetowe i stwierdzam, że w markach podstawowych Orange wypada bardzo korzystnie i chyba najlepiej.

56 ODPOW. 56

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Dobre info. Usunięto z cennika zapisy o sieci CDMA, ale o sieci NMT 450i już nie 😞

A coś się więcej zmieniło cenowo/prawnie?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Zauważyłem, że we wcześniejszych promocjach tabelka z kwotami abonamentów były i w Regulaminie promocji i w Cenniku, często z różnymi kwotami powodując zamieszanie. W nowej ofercie mamy jedną tabelkę z kwotami tylko w cenniku (bez rabatów). Emotikon: Szczęśliwy Po pierwszym czytaniu Regulaminu i Cennika wiedziałem już wszystko.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Druga zmiana to dopisanie kiedy aktywacja będzie naliczana: "Opłatę aktywacyjną doliczamy w przypadku zawarcia nowej umowy, w tym w wyniku przeniesienia numeru od
innego operatora, zmiany oferty Orange na kartę na ofertę abonamentową oraz w przypadku zmiany oferty świadczonej przez nas pod inną marką niż Orange." W starym od sierpnia była mowa tylko o nowej umowie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Kolejna zmiana, likwidacja tych śmiesznych rabatów za: umowy na czas oznaczony 24 miesiące, rabat za rezygnację z zakupu urządzenia (wprowadzenie rat).

 

Mamy proste abonamenty:

Podstawowy - 39,99 - (29,99 po rabatach)

Standardowy - 49,99 - (39,99 po rabatach)

Optymalny - 59,99 - (49,99 po rabatach)

Wzbogacony - 79,99 - (69,99 po rabatach)

 

i do tego proste 2 rabaty w tabelce:

Rabaty Orange Abo.jpg

 

 

Jest jeszcze dostępny abonament Premium, ale zgodnie z informacją z Cennika - Plan taryfowy Premium jest dostępny wyłącznie w sieciach handlowych współpracujących z Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

Te rabaty to już w sierpniu odpadły.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

@Piotrekk85, aha nie zwróciłem uwagi. Natomiast osoby z marketingu, które wymyśliły te zmiany ułatwiające wybór, powinny dostać medal, ponieważ po tylu latach widzę prosty mechanizm oferty.Emotikon: Szczęśliwy Mamy jeszcze osobny i bardzo prosty Regulamin Promocji Przenoszę numer do Orange z 3 miesięcznym rabatem 100% na abonament.

Stworzenie tak prostych mechanizmów ułatwia także pracę BOK, ponieważ pozostaje mniej niedomówień.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony


Ron napisał:
Pokaż szczegóły

(...) Natomiast osoby z marketingu, które wymyśliły te zmiany ułatwiające wybór, powinny dostać medal, ponieważ po tylu latach widzę prosty mechanizm oferty.Emotikon: Szczęśliwy Mamy jeszcze osobny i bardzo prosty Regulamin Promocji Przenoszę numer do Orange z 3 miesięcznym rabatem 100% na abonament.

Stworzenie tak prostych mechanizmów ułatwia także pracę BOK, ponieważ pozostaje mniej niedomówień.


Słuchaliśmy - no i... zadziałaliśmy Szczęśliwy mężczyznaSzczęśliwy robotEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony

@Wiktor, to macie też coś z tym (Plan Komórkowy) wspólnego ?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Plan Komórkowy - Podstawowy/Standardowy/Optymalny/Wzbogacony


Ron napisał:

@Wiktor, to macie też coś z tym (Plan Komórkowy) wspólnego ?


Yyy... Nie. W sensie: nie my osobiście planowaliśmy, decydowaliśmy i wdrażaliśmy. Użyłem liczby mnogiej, mając na myśli po prostu organizację Emotikon: Szczęśliwy i te deklaracje Emotikon: Szczęśliwy. Oczywiście - jest jeszcze sporo do zrobienia!
Dzięki @Ron, że dostrzegłeś te "uproszczenia" Szczęśliwy robot.