Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Parametry techniczne łącza


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Parametry techniczne łącza

Witam,

 

Szukam jakiegoś dokumentu technicznego opisującego w bardziej szczegółowo parametry techniczne łącz w ofertach stacjonarnych (czy jest stały publiczny IP, czy jest filtrowany ruch sieciowy), a nie tylko przepustowość

 

jestem jeszcze przed zakupem :cathappy:

 

Pozdrawiam

R

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Parametry techniczne łącza

@rafwazny  oferta stałego IP na światłowodzie, jest dostępna tylko dla klienta biznesowego, gro dodatkowych usług też, jako klient indywidualny, dostaniesz dynamicznie przyznawany IP, ruch sieciowy jest zarządzany przez Orange, tylko wewnętrznym (sieć domowa) zarządzasz ty.

Jest Cyber Tarcza w Orange więc też i bezpiecznie :catwink:


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Parametry techniczne łącza

 @rafwazny  Ewentualnie jak działa światłowód  masz na filmikach daje jeden z nich


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Parametry techniczne łącza

dzięki za odpowiedź (może być i biznesowa oferta), ale własnie takich "wynalazków" jak cybertarczy się boję, że ktoś za mnie bedzie decydował że taki a taki ruch jest dopuszczony - a u mnie nie będzie działać :cathappy:

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Parametry techniczne łącza

poważnie?

Anonim

Nie dotyczy

Parametry techniczne łącza

@rafwazny  CyberTarcza nie będzie ci blokować usług i ruchu, proponuję poczytać CERT Orange. 

Odnośnie konfiguracji usług to już dopytaj na Infolinii, jeśli zależy ci na stałym IP to Biznesowej :catwink:

Co do parametrów łącza, może rozwiń to, bo chyba nie pytasz o technologie światłowodowe, dostępne szybkości są w cennikach i parametry stabilne bo to nie technologia miedziana a światłowód, więc zgłębianie tego do niczego nie prowadzi, ja przeszedłem z miedzianego druta na światłowód i jest mega szybko i stabilnie.