Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Błąd, płacisz w niektórych przypadkach nawet jak nie przewyższa kwoty z puli.. Mam właśnie taką sytuację 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Omijać szerokim łukiem w moim przypadku mieli naprawić działający i w pełni sprawny telefon ze zbitą przednią szybką A stewierdzili uszkodzenia płyty głównej.Odmówili naprawy proponując zakup od nich zupełnie nowego telefonu Oszustwo w białych rękawiczkach !!


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Czytałem wiele negatywnych opinii ale zaryzykowalem. Wysłałem P20pro do Digital Care z tytułu wymiany wyświetlacza. Po 7 dniach otrzymałem odpowiedź że należy dopłacić 86 zł za naprawę. Byłem zaskoczony bo w serwisie Huawei chcieli 300 zł więcej do całości kosztów. Zapłaciłem te 86 zł i telefon wrócił do mnie po 20 dniach z wymienionym wyświetlaczem.. Jestem mega zadowolony.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

NIE POLECAM UBEZPIECZENIA W ORANGE. Przetrzymują po 2 miesiące telefon. nigdy więcej orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Ja jestem zadowolony, być może w Twoim przypadku było inaczej. Otrzymałem telefon po 3 tygodniach od zgłoszenia z wymienionym wyświetlaczem i dopłatą 88 zł. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

W takim razie mam pecha. Telefon 2 razy odesłany i nadal ma usterkę-niesprawny dotyk. Dopłacać nie zamierzam, bo zostało to uszkodzone u nich w firmie. Wysłałam za pierwszym razem telefon z pękniętym wyświetlaczem, odesłali z wymienionym ale niesprawnym już dotykiem. Kontakt w ogóle  z ta firmą to jakaś paranoja. Nikt nic nie wie, niemiłe odzywki, teksty typu 'my mamy inny system niż dział reklamacji i nie pomożemy', obietnice że ktoś oddzwoni w ciągu następnego dnia i zero odzewu. Nigdy więcej. Żałuję, że jeszcze rok mam umowę.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Jeśli dotyk działał przed wysłaniem do naprawy to winę ponosi ubezpieczyciel  Reklamuj usluge u Orange  pocisnij ich, zarządzaj wymiany telefonu, brak możliwości korzystania z telefonu. Jeśli Orange z tym nic nie zrobi zgłoś sprawę do rzecznika praw konsumenta. Jestem przekonany że jak nie odpuscisz i będziesz wymagać sprawnego tel to pomogą. Zgłoś oficjalnie reklamację u Orange, jeśli był to np Huawei to również na stronie producenta. Nie można im odpuścić. Powodzenia  


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Nie polecam. W ramach tej usługi wysłałam LG G5 z uszkodzonym wyświetlaczem. Moja opcja naprawy telefonu miała limit 700 zł. Wysłali mi kosztorys naprawy, w którym wymiana wyświetlacza wynosiła 505 zł więc się zmieściłam w limicie, ale.... dopatrzyli się jakiegoś uszkodzenia w dolnej obudowie: koszt 224 zł delikatnego pęknięcia w tylnej obudowie i koszt jego wymiany 460 zł !!!! + koszty logistyki 49zł

Wyszło do dopłaty: 537 zł

Nie zgodziłam się na wymianę tylnej obudowy: rezultat odesłali nie naprawiony telefon!!!

Takim sposobem to niezły biznes mają, my płacimy ubezpieczenie a na końcu nie możemy z niego skorzystać. 

Oczywiście z terminem ekspertyzy też było opóźnienie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

20.05.2019 r. zgłosiłem uszkodzony wyświetlacz w Samsung Galaxy s8. Ukruszone oba dolne rogi ekranu, widoczne ubytki szkła, pęknięcie poprzeczne 2 cm do dołu ekranu. Ekran wyświetlał prawidłowo i właściwie reagował na dotyk.

21.05.2019 r. Kurier odbiera telefon i dostarcza do serwisu.

28.05.2019 r. (dokładnie tydzień później) kurier przywozi naprawiony telefon. Wymieniony wyświetlacz, obudowa i bateria. Bez dopłaty !!!

W moim przypadku usługa została wykonana idealnie. Polecam !!!

Na pytanie "Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?" odpowiedź brzmi TAK opłaca się.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

@Marek_MM - może im się coś porąbało? Może to był tydzień "frontem do klienta"?? Może mieli kontrolę Rzecznika Praw Klienta??? To przecież nie jest normalne, milicjaaa!!!