Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koszt montażu - mieszkanie w bloku

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Koszt montażu - mieszkanie w bloku

Na temat aktualnie obowiązującej polityki cenowo-marketingowej nie mogę się wypowiadać bo jej nie znam. Mogę tylko powiedzieć że to się zmienia i że np. mnie nie oferowano umowy bezterminowej - za żadną cenę. Oczywiście, tak jak napisałem - cena na pewno zależy od zawartości, podobnie inne warunki są współzależne.

Ale zasada, że to co jest na umowie terminowej pozostaje w umowie do jej zakończenia, raczej się nie zmienia. Choć oczywiście @Tenze musi sam sobie to wyklarować w kontaktach z Orange, to co tu napiszemy nie ma przecież żadnej mocy wiążącej.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Koszt montażu - mieszkanie w bloku

@agat13  masz rację klejenie gniazdka  klejem na gorąco jest normalnym sposobem montażu, wielu moich znajomych ma tak wykonany montaż, co więcej u mnie miało być tak samo lecz jak mówisz na moją prośbę technik wykonał to na kołeczki 🙂


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Koszt montażu - mieszkanie w bloku


@agat13napisał(-a)

@pirenej tu by trzeba zasięgnąć opinii osób wiedzących, czy można mając określone pakiety TV w umowie tak sobie z nich rezygnować. Ja nie jestem o tym przekonany


Gdzieś w przestrzeni komunikacji marketingowej pojawiała się chyba jakaś inforrnacja odnośnie promocji z "nawet x miesięcy HBO za darmo" u któregoś z operatorów. Trzeba więc mieć orientację, co w danym momencie komunikuje Orange. Ale najogólniej to: https://www.orange.pl/view/dokup-przez-dekoder. To samo można dokupić przez Mój Orange.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 40
  • 0

Koszt montażu - mieszkanie w bloku

Dziękuje, wszystkim za odpowiedzi. Jak gdzieś na początku wskazywałem informacje jakie uzyskuje są dla mnie wskazówkami i zorientowaniem jak to wygląda z waszych doświadczeń. Wiadomo ze ostateczną forma wyklaruje się podczas montażu.

 

@agat13no właśnie u mnie widzę że jest to poprowadzony przeówd w prostej Lini od "studzienki" technicznej na przeciw bloku. W tym pomieszczeniu była jedna z dwóch suszarni w bloku. Kiedyś ogólną dostępna dziś z piękną nową czarną kłódką. Zastanawiam się czy to nie Orange ją tam zostawił po montażu skrzynek. Ale to już ustalę z administracją albo z kimś w bloku(jakiś zarządca czy coś powinien być)

 

@j131klejenie gniazdka wzięło mi się po obejrzeniu filmiku reklamowego Oarnge 

https://www.youtube.com/watch?v=XCe9Lo85WLU - dokładnie 0:21 tej reklamy bądź co bądź.

 

Co do pakietów to właśnie podczas składania zamówienia jak mam już wszystko w koszyku to tam mogę dobrać dodatkowe pakiety do TV. Siostrze zależy głownie na HBO w związku z tą promocją za 20zł na miesiąc(24 miesięczna umowa). Nie zakładam rezygnacji po np. upływie darmowego pół roku. Ale wiecie jak jest po roku siostra stwierdzi że obejrzała wszystko co ją interesuje i co dalej - żeby się coś nie potrzebnego wpakować rozważam każdą opcje.

 

Czyli lepiej kupić podstawkę a nap. po 3 dniach od aktywacji poprzez dekoder czy też aplikacje itp dokupić pakiety ?

 

I znowu wam dziękuje, bo jak widać nie zawsze to co uzyskuje na czacie ma się w realiami życia codziennego.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Koszt montażu - mieszkanie w bloku


@Tenzenapisał(-a)

Czyli lepiej kupić podstawkę a nap. po 3 dniach od aktywacji poprzez dekoder czy też aplikacje itp dokupić pakiety ?

 


Sam musisz zdecydować. Podejrzewam że co w koszyku to w umowie. Praktycznie na pewno nie da się mieć HBO tylko przez np. półroczny okres promocyjny ("darmowy"). Jeśli zawrzesz taką pakietową umowę na termin, to musisz zapłacić całą wartość umowy, nawet jeśli zrezygnujesz wcześniej. Sam musisz policzyć co Ci się bardziej opłaca.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Koszt montażu - mieszkanie w bloku

@Tenze  co do dodatkowych pakietów, to z wielu z nich możesz skorzystać na próbę już po podłączeniu, tu masz info Dokumenty Orange | Orange Polska , po rozwinięciu Orange Love z TV,  Dodatkowe pakiety telewizyjne.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Koszt montażu - mieszkanie w bloku


@Tenzenapisał(-a)

@j131klejenie gniazdka wzięło mi się po obejrzeniu filmiku reklamowego Oarnge 

https://www.youtube.com/watch?v=XCe9Lo85WLU - dokładnie 0:21 tej reklamy bądź co bądź.

 


OK, nie widziałem tego. Na usprawiedliwienie dodam, że u mnie to domek więc instalacja wygłądała inaczej, doprowadzili do samego gniazdka ten kabel zakopywany w ziemi:

 

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Jaki-kabel-%C5%9Bwiat%C5%...

 

a ponieważ na ścianie było drewno to nawet nie rozważali innego montażu niż przykręcenie gniazdka wkrętami. Zamontowali też podobnie FB. Musiałem ich tylko zmotywować do umocowania luźno zwisającego kabla światłowodowego w piwnicy. Nie mieli do tego uchwytów, ale na drugi dzień przyjechali i uzupełnili. Tak że niekoniecznie moje doświadczenia na coś Ci się przydadzą.

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 40
  • 0

Koszt montażu - mieszkanie w bloku

Dziękuje za pomoc. Ponownie okazuje się, iż to co doradcy przekazują na czacie często mija się z rzeczywistymi kontaktami z ich usługami:) Chociaż nie ma co winić bo ich zadaniem jest sprzedać, a że pomijają niektóre kwestie inne para kaloszy.

 

@j131spokojnie nic się nie dzieje, u każdego jest inaczej.

 

@agat13dziękuje pięknie za poradę odnośnie kołków.

 

Bo jak jeszcze poprowadzić same kable da radę pod listwami albo nawet te na ścianach poprzybijać odpowiednimi mocowaniami, to gniazdko będę prosił na kołki. Ba nawet jeśli monterowi nie będzie chciało się iść do auta to wyciągnę wiertarkę i swoje kołki dam co leżą od jakiegoś remontu😎😆 - ostatnie zdanie proszę traktować jako żart sytuacyjny.

 

A jeszcze jedno pytanie. Jaka jest data terminu płatności rachunku.  Jest o zależne od daty złożenia zamówienia? Czyli np. dziś biorę to termin pierwszej faktury będzie do 18.05.2021? Czy liczy się termin uruchomienia usługi - czyli montażu jak dobrze rozumiem w tej sytuacji. I rozumiem iż jeśli teraz bym brał to i tak pierwszy miesiąc liczy się jako te dwa pozostałe tygodnie kwietnia?(bo jest znowu jakaś promocja, że jak składasz zamówienie przez net to dwa miesiące gratis). Zakładając tą promocje pierwszy miesiąc to dwa tygodnie kwietnia a drugi to maj ? Czy może rachunek do zapłaty będzie wystawiony w maju dopiero. Wiem że trochę chaotycznie ale może coś z tego będzie jakimś cudem jasne 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Koszt montażu - mieszkanie w bloku

@Tenzeumowę podpisujesz po montażu i od tego dnia się liczy.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 40
  • 0

Koszt montażu - mieszkanie w bloku

Dziękuje, teraz tylko przekazuje całość siostrze to zapoznania się. Wrócę z tym jak to się dalej potoczyło.