Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Padła może nazwa promocji? Co się znajduje w tej ofercie? Możesz wymienić wszystkie opcje?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Konsultant z Orange opowiadał przez godzinę jakie będą korzyści za te same pieniądze które płace do tej pory, kiedy zgodziłem się i zaczął wymieniać punkty do umowy wymienił kwotę 109,- zł i w tym momencie się strasznie zdenerwowałem bo płacę 69,- zł. Po chwili poprawił cenę na 99,99 zł ale to też nie ta którą płacę, więc przeprosił i powiedział że się pomylił i rozmowę przerwał. Myślę że chciał mnie naciągnąć. Nie pamiętam dalszych szczegółów. W zasadzie oferta była ciekawa z tą dodatkową kartą SIM w cenie. Czy to była promocja - tego nie wiem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Obecnie mam pakiet Start+ i żadne inne usługi są niedostępne. Tak mam na stronie Orange kiedy się loguję na moje konto.Ta opcja za 116,- zł by mi pasowała ale jak napisałem jest niedostępna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Nie każda wersja start+ pozwala dokupić eleveny z oferty nc+. W większości wypadków trzeba mieć canal+.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Odpuść sobie orange bo tutaj tylko w drogich pakietach jest eleven W player można wykupić dostęp do eleven za 15 zł 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven


@Lew81napisał(-a)

Odpuść sobie orange bo tutaj tylko w drogich pakietach jest eleven W player można wykupić dostęp do eleven za 15 zł 


Warto jednak wziąć pod uwagę, że w Orange masz Eleven Sports 1 w 4K, a pozostałe w FullHD. Na Player jest jak dobrze pamiętam 720p i ciężko się to ogląda na ekranie większym niż komórka.

EDIT
https://antyweb.pl/place-i-musze-kombinowac-by-wygodnie-ogladac-w-dobrej-jakosci/


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Chcę dokupic 2 programy HD Eleven

Można wykupić bezpośrednio na "eleven" za 15.90zł miesiecznie jakośc full hd nie ma problemu ze smart tv