Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Anonim

Nie dotyczy

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Wiec tym bardziej nie rozumiem zachwytu z Orange działając na szkodę potencjalnego klienta.

Forum polega na wspólnym rozważeniu dobrych warunków u tego lub innego operatora.

AniaL dała trafne przykłady.

 

Powinni pisać tylko osoby zadowolone zachwalając operatora????

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat


@Anonimnapisał(-a)

Wiec tym bardziej nie rozumiem zachwytu z Orange działając na szkodę potencjalnego klienta.

Forum polega na wspólnym rozważeniu dobrych warunków u tego lub innego operatora.

AniaL dała trafne przykłady.


Jakbyś się wczytał w to co piszę to byś odmienne zdanie miał, ale ty piszesz to co chcesz, @AniaL akurat dała średni przykład, ale jeśli chce popróbować tych pakietów, to ok, każdy sam dysponuje swoją kasą, na Blogu porównanie tego co obecnie u Operatorów średnio wyjdzie, wirtualni może tańszy ale też net mobilny lejkiem okraszają.

Edit:

Sam tego chyba chciałeś, to w czym problem, tak poza tym, Forum ma pomagać innym, rozterki to już w domu trzeba leczyć czy u lekarza @Anonim 😉

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

Nasz Orange?

Tak ale już nie długo do końca umowy bo nie zamierzam płacić więcej niż za coś co mogę mieć taniej.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Na pewno będzie to rzetelne porównanie operatorów.

Porównanie karta abonament gdzie już karta w Orange wychodzi lepiej.

Tylko nie dla pracowników Orange z działu utrzymania klienta choć brak argumentów.

 

Pomagam właśnie żeby nie byli ludzie naiwni i nie nabierali się na reklamę czy namawianie konsultantów.

Jak było powiedziane wcześniej ja zniknę ale cała prawda zostanie z porównania ofert.

Ale pewnie nie tu 🙂 wiadomo imperator administrator.

 

irek6311

Wiedza i szkolenia nie poszły w las jestem pełen podziwu i oddania WIERNOŚCI firmie OrangeEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

@Anonim  jest przecież njumobile czy flex, co do abonamentu w Orange i usług, też nie ma tak żle, można co nieco ugrać, ale nie będę drążyć już tematu, kończę 😉

 

@Anonimnapisał(-a)

irek6311

Wiedza i szkolenia nie poszły w las jestem pełen podziwu i oddania WIERNOŚCI firmie OrangeEmotikon: Szczęśliwy

 


Aleś pudło strzelił, zamiast Gola 😉

Tym mocnym akcentem definitywnie opuszczam "Temat" 😉

 

Anonim

Nie dotyczy

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Przecież njumobile czy flex  to twory OrangeEmotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam i życzę dużej premii.

Nie ma co nadgodzin łapać.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Nie wiem czy te pomówienia dają Wam jakąś satysfakcję? Trudno zrozumieć, że nikt z udzielających się w wątku nie pracuje w Orange?

Niestety ciężko zrozumieć sytuację kiedy coś jest drogie. Są i oferty nolimit za 10 zł. Żyjemy w takich czasach że każdy ma wybór. Oferta Orange czy konkurencji to pokłosie tego co dzieje się na rynku. Na prepaid z jest wojna cenowa i jeśli kogoś interesuje cen i ilość gb, to prepaid jest dla niego. Jeśli ktoś woli mmsy, połączenia międzynarodowe, roaming, to już w abonamencie bywa taniej (choć nie zawsze). W Orange od początku roku nie ma już działu utrzymania na infolinii, niewiele bonusów które można otrzymać przedstawiłem wcześniej. Operatorzy to firmy które muszą wypracować zysk. Niestety koszty pracy rosną, niedługo czeka operatorów budowa sieci 5G, trzeba przede wszystkim zapłacić za częstotliwości. Zdaje sobie sprawę, że przedsiębiorcy telekomunikacyjni przyzwyczaili klientów to obniżek. Ale dawno doszło to do ściany. Porównajcie ceny na Litwie czy w Czechach gdzie koszty są porównywalne, a usługi telekomunikacyjne kilka razy drożej. Na razie podwyżki weszły na abonament, w maju w Orange, później play, podejrzewam że za kilka tygodni i reszta operatorów podniesie ceny w nowych ofertach. Za kilka miesięcy czeka to też prepaid. A abonament to jednak gwarancja ceny.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Jak widzę pracownicy się starają walczyć o swoją firmę ślepo choć nie znają gospodarki krajów o której piszą powiem następująco twoim tokiem rozumowania w Norwegi jest abonament i w ramach tego abonamentu jest to co w Polsce nie limitowane a do tego pakiet gazowy czy energetyczny wystarczający dla jednej osoby w gospodarstwie domowym a zarobki 4 razy wyższe bo średnia krajowa to około 19tyś zł.Można?jakoś nie dokładają.

Zapraszam na mój kanał i bloga będziesz miał możliwość porozmawiania z osobami " zadowolonymi " wczoraj wpisała masa ludzi jak bardzo jest zadowolona z usług ORANGE i co myślą.

Są też osoby chętne opublikowaniu w gazetach lokalnych czy w mediach społecznościowych  i zrobieniu porównania usług abonamentowych a na kartę tej sieci której tak bronisz za wszelką cenę

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Porównanie uświadomi potencjalnych klientów co lepsze a co gorsze jak za oszczędzić parę złotych mając to samo i to jest pomoc bezinteresowna.Bo to co ty robisz to nie jest pomoc widać na moim przykładzie ja nie oczekuje pomocy a ty tylko próbujesz mnie przekonać że nie mam racji broniąc operatora za wszelką cenę.

Piszą tu chce jedynie pokazać konsumentom  jak to wygląda, jeszcze raz zapraszam będą tam też rozmowy z konsultantami jak nie potrafią odpowiedzieć czy 7GB internetu w abonamencie to więcej niż 15GB na kartę.

Dla konsultanta liczy się podpisanie umowy 24mieśięcznej nie ważne czy w podanym przykładzie będzie bardziej korzystna czy nie ważne że jest zobowiązanie firma zadowolona.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonament z umową długoterminową a oferta na kartę

Każdy klient ma różne potrzeby. To chyba piękne, że możemy się różnić? Póki co nikt z udzielających się w tym wątku nie pracuje w Orange, więc z Twojej prowizji nic (której i tak Orange nie płaci sprzedawcom od wielu lat za przedłużenia umowy).
Nie każdy chce mieć tylko cenę. Są osoby, który jest potrzebny VPN, esim, wifi calling za granicą itp itd. Są osoby, które wolą mieć co miesiąc rachunek bo doładowania są za trudne. A są i osoby co chcą mieć taniej i decydują się na prepaida.