Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód internetowy a telefon stacjonarny

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Światłowód internetowy a telefon stacjonarny

Witam, mam 16 lat i chcę namówić rodziców na nowy intenet od Orange, ponieważ w internecie znalazłem że do 31 lipca tego roku mamy mieć dostęp do światłowodu od Państwa. Mój tata powiedział że nie, ponieważ kiedyś mieliśmy telefon stacjonarny podłączony światłowodem, ale z niego zrezygnowaliśmy. Tata się boi o to że jeżeli podłączymy się pod internet to zaczną nam naliczać również za telefon (choć zrezygnowaliśmy z umowy z TP) i będziemy płacić więcej. Czy taka możliwość istnieje?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód internetowy a telefon stacjonarny

@Knysza Twój tata pomylił linię telefoniczna miedzianą z linią światłowodową. To są dwie rożne technologie, które nic nie mają ze sobą wspólnego. Na pewno nie zostaną naliczone żadne opłaty za telefon, z którego kiedyś zrezygnował, jak założy światłowód.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Światłowód internetowy a telefon stacjonarny

@Knysza Cześć. Tata pewnie ma na myśli opłatę za utrzymanie łącza. Przy światłowodzie tej opłaty nie ma. Jeśli internet jest instalowany w domku jednorodzinnym to może być dodatkowa opłata do abonamentu w kwocie 14,99.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód internetowy a telefon stacjonarny

@Knysza Twój tata pomylił linię telefoniczna miedzianą z linią światłowodową. To są dwie rożne technologie, które nic nie mają ze sobą wspólnego. Na pewno nie zostaną naliczone żadne opłaty za telefon, z którego kiedyś zrezygnował, jak założy światłowód.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód internetowy a telefon stacjonarny

Tu też może chodzić o przymusową migrację z telefonu analogowy (pots) na telefon internetowy (voip). Niestety szczegółów Orange nie upublicznienia w tym zakresie.