Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nju mobile - co dalej?

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

nju mobile

@Ron  co do planów to sa juz pewnie jakies zalozenia co dalej z marka NJU.

nikt ich nie zdradzi ale mozna sie pobawic co moze sie wydarzyc.
ja to widze tak ze jezeli orange nie przypomni sie w najblizszym czasie z ta oferta to nie bedzie pozyskiwac klientow a ci starzy w koncu sami poszukaja czegos nowego i interesujacego. Nju umrze smierca naturalna 🙂
mozliwe ze takie jest zalozenie 🙂 a szkoda bo mialem zamiar dwa nr przenisesc z postpaid orange do nju
faktycznie jakos ostatnio cicho z reklama, chyba ze juz faktycznie tak salobo jest z $$ w orange ze nie ma na propagande Emotikon: Język


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

nju mobile

Reklam jest pełno w sieci (banery). NJU ma swoje prawa i nie opłaca się operatorowi likwidacji marki NJU, dlaczego:

 

1. Duża baza klientów 

2. Brak obsługi w salonach, a to duża oszczędność dla operatora

3. Oferta b. dobra.

 

Nie tak dawno NJU wskoczyło 6 lat i na BLOGu takie info, które nie wskazuje na zmiany - https://biuroprasowe.orange.pl/blog/nju-mobile-ma-juz-6-lat/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 224
  • 927
  • 4

nju mobile

Przypadkiem odnaleziony temat... nju miało już według tego co tu pisano dawno zniknąć bo niewiele się tam działo.

A tu jednak niespodzianka... Od 28 lutego bardzo wyraźnie powiększyli pakiety internetowe i to bez wzrostu ceny. W abonamencie za 29 zł pakiety wręcz je potrojono... Czyli jednak Orange nadal nie rezygnuje z tej submarki i ma wobec niej plany długoterminowe.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

nju mobile

Dodam jeszcze, że jest w dodatku subskrypcja i możliwość aktywacji w cenie subskrypcji telewizji Orange TV GO taka wersja podstawowa. Dla upartych można również aktywować eSIM. Już pisałem na NO jak wykonać taki zabieg.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 224
  • 927
  • 4

nju mobile


@ketrasaArturnapisał(-a)

Dodam jeszcze, że jest w dodatku subskrypcja i możliwość aktywacji w cenie subskrypcji telewizji


W aktualnych ofertach abonamentowych telewizja też jest obowiązkowa (10 zł z abonamentu jest za TV). Oczywiście bez możliwości rezygnacji. Zawsze to mniej VAT-u trzeba oddać (za TV jest 8 a nie 23...).


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1609
  • 8028
  • 63

nju mobile

@Ianus72 Niech nie znika bo to moja ulubiona oferta jeżeli chodzi o telefon i internet.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

nju mobile

z tego co wiem to w tym roku chcą znaczaco zwiekszyc ilosc nju ftth wiec  bedzie głośniej i wiecej nju w przestrzeni publicznej 😃