Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nju mobile - co dalej?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

nju mobile - co dalej?

Czy nju mobile się kończy? Zero reklam itd. Oferta też taka sobie, nie zmieniona od dłuższego czasu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

nju mobile

Nju nie zniknie z dnia na dzien, sporo jest klientów i nie stac orange na to by migrowali do innego operatora a tez nie widze aby cos proponowali aby przesiasc sie na typowe orange. mam dwa nr w nju i na razie jest mi dobrze 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

nju mobile

Tu będzie chyba niestety sytuacja podobna jak z czerwoną łapą - czas się żegnać 😢

Anonim

Nie dotyczy

nju mobile

@crodlay nie rozumiem? czerwona łapa?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

nju mobile

Wirtualny operator typu nju mobile, którym zarządzają różowi


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

nju mobile

@Anonim Flagową oferta jest teraz Orange Flex wiec mysle tutaj trzeba szukac przyczyny takiego stanu rzeczy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

nju mobile

@Anonim  witam oferta pewno wygasa już są inne plany pewnie co do tej oferty  . teraz oferta Flex jest ofertą rozwijającą się każda oferta kędyś wygaśnie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

nju mobile

Dzwoniłem przed chwilą na infolinię Nju mobile. Na tą chwilę likwidacja marki nie jest przewidywana. Są przecież osoby, które wolą jednak dołądować sobie konto, niż jak we FLEX dodawać kartę płatniczą.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

nju mobile

Nju nie zniknie z dnia na dzien, sporo jest klientów i nie stac orange na to by migrowali do innego operatora a tez nie widze aby cos proponowali aby przesiasc sie na typowe orange. mam dwa nr w nju i na razie jest mi dobrze 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

nju mobile

Mi też dobrze w nju, mam abonamenty "w parze". Póki co, nie spotkałem lepszej oferty na nasze potrzeby.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

nju mobile


@ketrasaArturnapisał(-a)

Dzwoniłem przed chwilą na infolinię Nju mobile. Na tą chwilę likwidacja marki nie jest przewidywana. Są przecież osoby, które wolą jednak dołądować sobie konto, niż jak we FLEX dodawać kartę płatniczą.

 


Dokładnie... Nie każdy chce oferty przedpłaconej bezpośrednio z karty debetowej...

 

Nie ma planów likwidacji NJU Emotikon: Mrugający Za duża baza klientów.