Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czy droga jest usługa Orange energia ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

A mi ostatnio wymienili i póki co płacę mniej - ogólnie wolniej się kręci niż ten stary odpukać.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85  mój licznik ma 40 lat zrobię ci jutro zdjęcie i pokaże by nie było ze kłamie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

A ma homologację?
Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?


@Piotrekk85napisał(-a)
A mi ostatnio wymienili i póki co płacę mniej - ogólnie wolniej się kręci niż ten stary odpukać.


Ja mam te nowe elektroniczne, nic się tam nie kręci, można sprawdzić jaki pobór prądu w danej chwili, sporo wyświetla danych, przystosowany do zdalnego odczytu zużycia prądu jest, ale jeszcze tego nie stosują, odczytują w domu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85 nie wiem szczerze mówiąc ja tylko widzę przez szybkę trochę licznika   


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Zrób test. Wyłącz wszystko i sprawdź czy się kręci. A potem sprawdź moc urządzeń i podłącz te z większą mocą pojedynczo.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85 robiłem ten test powyłączaniu w domu bezpiecznika 3 minuty się kreci jeszcze tarcza potem zatrzymuje  

Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Citi2017  taki stary licznik podlega wymianie, za darmo, wypada zgłoszenie zrobić, nie słuchaj ich że coś zapłacisz, to niezgodne z ich regulaminem, taki licznik podlega albo regeneracji albo wymianie, raczej ich już nie naprawiają, więc wymiana za darmo, dawno trzeba było licznik wymienić 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Anonim  dzwoniłem oleli mnie powiedzieli że najpierw musi sprawdzić technik ich który kosztuje 200 zł 

Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  dzwoniłem oleli mnie powiedzieli że najpierw musi sprawdzić technik ich który kosztuje 200 zł 


To naprawdę kiepski dostawca prądu u ciebie.