Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czy droga jest usługa Orange energia ?

Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?

Tak wnikając w temat, Orange Energia w pakiecie z usługami Orange, jakby był w promocji to ok, tak to dla wygodnych i bogatych bo sporo dodatkowych usług (fachowców), jak chcesz jak najmniej płacić za prąd, to już jeden dostawca i sprzedawca prądu, zresztą Piotrek dobrze to rozpisał, ja tam nie siedzę w temacie, nie płacę za dużo, ba licznik pokazuje dokładne zużycie u mnie prądu i co jakiś czas go sprawdzam.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85  rozumiem jutro zerknę na fakturę ja po prostu liczyłem że inny dostawca to wymieni licznik na nowy no ale jak to jest droższa alternatywa wiem w Elbląg brak salonu Orange są tylko partnerzy    🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Inny dostawca może by wymienił, ale klienci wyboru dostawcy prądu nie mają. Wybór dotyczy sprzedawcy który nawet awarii nie naprawia.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Ew jak się nie wstydzisz, to wrzuć zdjęcie drugiej strony rachunku pozakrywaj dane licznika i dane osobowe. To możemy przeanalizować.

 

Niczym Energetyczny Max na forum 🙃


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85 ok ale to już jutro bo nie chce mi się grzebać  w papierach 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

czy droga jest usługa Orange energia ?

Domagaj się legalizacji licznika @Citi2017 

 

https://www.energa.pl/dla-domu/obsluga-klienta/tematy-pomocy/kontrola-licznika/-/czy_place_za_wymian...

 

Poza tym wymiana licznika powinna odbywać się co 15 lat, a Ty twierdzisz iż Twój licznik ma około 40 lat - trochę to dziwne jest.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

czy droga jest usługa Orange energia ?


@Citi2017napisał(-a)

czy droga jest usługa Orange energia , i jak to wygląda ?


Koleżanka moja ma energię z Orange, i jak twierdzi jest zadowolona, a nawet mi powiedziała parę dni temu, że ma nadpłatę. Dodam od siebie - nie widziałam jej rachunków aczkolwiek jej wierzę.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85  @Anonim  @Anonim  @wscieklaewka  o to zdjęcia mojego licznika by nie było że kłamie  niestety kluczy do szafki nie ma wiec pokaże tak jak ja widzę mój ten czarny w sumie chyba tylko mi odmówili wymiany tak serio mam  wrażenie 🙂

licznik 1licznik zdjęcie 2licznik zdjęcie 3 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

czy droga jest usługa Orange energia ?

Przecież nikt z nas nie powiedział o jakimś kłamstwie z Twojej strony @Citi2017 

Ja napisałam iż liczniki powinny być wymieniane co 15 lat , ale w międzyczasie ( jeśli coś nie jest w porządku to konieczna jest bezpłatna legalizacja )

Jeśli płacisz tak duże rachunki, a według mnie są one bardzo zawyżone - napisz do swojego dostawcy. Jest jeszcze jedna opcja - zapisuj  codziennie wieczorem stan owego licznika ( ktoś Ci wcześniej już to zasugerował ) Ja w okresie przedzimowym, a nawet w zimie dogrzewam się termowentylatorem ale takich wielkich rachunków nigdy jeszcze nie miałam. Pralka chodzi codziennie, lodówka już przeżytek 😉 i żre prąd okropnie, staram się oszczędzać na żarówkach jedynie 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Mi pokazanie licznika nic nie mówi :)))
Ja chciałem drugą stronę rachunku bez numeru licznika i danych osobowych.