Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zniknęły emaile z multibox


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Zniknęły emaile z multibox

Zauważyłem, że znikneły mi wszystkie emaile(z wielu lat!) z odebrane i szlag mnie trafi. Z innych folderów nie. Musiało się to stać w ostatnim tygodniu.

Jak mogę się dowiedzieć od jakiegoś administratora tej poczty co się stało? Liczę, że jakimś cudem uda sie odzyskać te emaile Od ok 2 miesięcy zacząłem w końcu używać thunderbirda przez POP3 z tym kontem i wszystko był ok. Nie zaznaczałem żadnej opcji usuwania wiadomości z serewera.

 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zniknęły emaile z multibox

Sprawdź czy po zalogowaniu na stronie poczta.orange.pl czy nie widać wiadomości.

Wsparcie techniczne do multiboxa jest pod nr 510800800 - koszt max 2 zł za połączenie.
Ale odzyskanie skasowanych wiadomości przez błąd synchronizacji może nie być możliwe.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Zniknęły emaile z multibox

Sprawdzałem przez www. Najgorsze, że nie mam nawet kopi tych emaili lokalnie. Ciężko sie doczekać kogoś pod tym numerem - spróbuję jutro. Na razie przyjęto mi zgłoszenie na czacie Orange. Podejrzewam, że to jednak wina złych ustawień TBirda. Tylko nie rozumiem, dlaczego przez kilka tygodni albo dłużej wszystko było ok - nic nie zmieniałem - aż tu nagle został mi jeden email.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Zniknęły emaile z multibox

Orange odpowiedziało mi, że sam sobie usunąłem emaile - to nie ich wina. Ok, ale ja tak nie twierdziłem. Prosiłem tylko o to żeby ktoś spróbował przywrócić jakąś kopię, czy coś.

 

 

 

__________________

*Edycja wiadomości zgodnie z zasadami społeczności - moderator Wojciech.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Zniknęły emaile z multibox

Wyobraźcie sobie, że bardzo szybko po napisaniu przeze mnie poprzedniej wiadomości - tego samego wieczora - dostałem nowego sms od Orange w tej sprawie. Sprawa była już zamknięta, a tu nagle w końcu ktoś napisał wprost, że nie ma możliwości odzyskania usuniętych przez użytkownika emaili.

Znaczy ja mam przekonanie, że może by i była, nawet bym zapłacił, ale jak tu się przebić przez korporacyjne zasieki.

W każdym razie pisanie tu na forum daje jakieś rezultaty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zniknęły emaile z multibox

To nie kwestia korpo. Orange korzysta z podstawowego POP3. Wgranie kopii zapasowej per użytkownika nie jest możliwe. Wymagałoby to zmiany również u innych użytkowników.