Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana adresu email skrzynki multibox


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 1

Zmiana adresu email skrzynki multibox

Czy jest obecnie możliwa zmiana adresu skrzynki multibox? A jeśli tak, to jak to sie robi? Chodzi mi o przykładową zmianę adresu z a.b(at)orange.pl na x.y(at)orange.pl dla skrzynki Multibox. Jeszcze jakiś czas temu (przed powstaniem Mój Orange) po prostu kasowało się konto w Orange związane z numerem telefonu, a następnie po 24 godzinach zakładało się na nowo z nowym adresem email. Teraz w ustawieniach Multibox można dodać nową tożsamość, aby mieć łącznie 4 adresy email dołączone do usługi telefonicznej, ale po wejściu na samą skrzynkę to nic nie daje, żadne dodatkowe adresy się nie pojawiają. Dodanie tożsamości skutkuje jedynie zmianą nazwy wyświetlanej 'od kogo' jako danej listu elektronicznego. Dotychczasowy adres email jest niezmienny w ustawieniach skrzynki, nie ma żadnego przycisku, który by to mógł zmienić. Likwidacja konta Mój Orange nic nie daje. Co więcej w koncie Nasz Orange nie można zmienić adresu email do przesyłania wiadomości. Po kliknięciu łącza do zmiany pojawia się pusta kartka, na której nic nie ma, żadnego formularza w szczególności.

13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zmiana adresu email skrzynki multibox

@Janusz_Sz ogólnie od jakiegoś czasu MultiBox jest ograniczany, oraz kasowane są mało używane konta. Podejrzewam, że właśnie z tego powodu są trudności w zmianie adresu e-mail. Jakiś czas temu próbowałem w MultiBox-ie też dokonać zmian i skończyło się niepowodzeniem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 1

Zmiana adresu email skrzynki multibox

Cieszę się z reakcji, co potwierdza moją obserwację. Jedyne co można zrobić, jak na razie tylko wykryłem, to tylko wyłączyć skrzynkę co skutkuje skasowaniem całej jej zawartości, czyli listów oraz ustawień typu filtry.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zmiana adresu email skrzynki multibox

@Janusz_Sz jeszcze dopiszę, że konto MultiBox było powiązane z poprzednią wersja Mój Orange. Obecna wersja Mój Orange nie jest sparowana z MultiBox-em.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zmiana adresu email skrzynki multibox

@Janusz_Sz na infolinii dostałem informację, że od około września ubiegłego roku usługa MultiBox nie jest już świadczona na nowe numery telefonów. Nie można założyć ani modyfikować, działają jeszcze konta założone przed zawieszeniem usługi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana adresu email skrzynki multibox

Jest opcja, ale nie działa zawsze.

Trzeba użyć przeglądarki bez adblocka z wyrażonymi zgodami na wszystkie pliki cookie.

1. Wchodzisz tutaj https://www.orange.pl/zalogowanie.phtml i logujesz się danym do multiboxa
2. Po zalogowaniu wklejasz w pasek adresu https://www.orange.pl/portal/map/map/cust_migration?activeName=pim_settings

Trzeba wyłączyć i włączyć.

Działanie na własną odpowiedzialność. Nie dam gwarancji, że coś się nie zawiesi. Reklamacje raczej będą odrzucone.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Zmiana adresu email skrzynki multibox

Dla mnie multibox równa się adresom email z których korzystam od lat. Czy wiadomo coś żeby mieli wyciąć całkiem tę usługę?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 1

Zmiana adresu email skrzynki multibox

Dopowiem, że od wczoraj wieczorem, i dzisiaj nadal, nie można się zalogować do Multibox, przełącza na stronę z podsumowaniem środków. Być może stało się to po tym jak zmieniłem email kontaktowy w Nasz Orange z coś(at)orange.pl na inny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiana adresu email skrzynki multibox

@Janusz_Sz  moje konto MultiBox od zawsze miałem powiązane z numerem telefonu. Natomiast konto "klienta" w Nowym Mój Orange należało powiązać z adresem e-mail. Sprawdziłem przed chwilą, do MultiBoxa zalogowałem się bez problemu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Zmiana adresu email skrzynki multibox

@Janusz_Sz  w razie kłopotów z logowaniem do dowolnych usług Orange od razu

otwieram nowe okno  trybie prywatnym przeglądarki. Dopiero ja takie przejście zawiedzie to sprawdzam czy nie ma informacji o przerwie.