Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

Anonim

Nie dotyczy

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

@Misiek62, chyba dostrzegasz różnicę? @Aśka_M miała być w mojej makówie testem, bo nic mądrzejszego mi do niej nie wpadło. Ale potem użyłem tej książki adresowej na mój numer, który Ty znasz.

Asia M.PNG2AsiaM.PNG3Paweł.PNG4 test.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

@Anonim: jesteś zalogowany na konto związane z usługą stacjonarną. Tam wyślesz jedynie na inny numer stacjonarny. Jak zalogujesz się na komórkę, to wyślę się na komórkę.
Anonim

Nie dotyczy

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

@Piotrekk85, a tego to nie wiedziałem, że miałem konto MO od zawsze podpięte pod stacjonarny i tutaj migracja nie zadziała? To w takim razie będę miał dwa MultiBoxy i każdy inny? Jak @Misiek62 swój MB?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

Każdego konto w starym portalu to teoretycznie oddzielny multibox. Co do ostatnich zmian to już nie nadążam. Ale nie ma to związku jeśli chodzi o problemy z treścią wiadomości.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

Rodzi się pytanie czy @Anonim zakładał konto w starym MO dla numeru komórkowego i czy jest w stanie tam się zalogować... Bo chyba teraz już nie założy, więc pewnie do odrębnego Multiboxa dostępu nie uzyska. Natomiast wracając do zgłaszającego problem z wysłanie SMSa @Michał_Mi też jest konieczne sprawdzenie dla jakiej usługi konto Multibox posiada... 

Anonim

Nie dotyczy

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

@Misiek62, musiałem wyłączyć MB opartego na stacjonarce i powiem Ci, nie było mi łatwo "oszukać" na tej samej przeglądarce, dlatego po wyczyszczeniu kompa w panelu, z IE startnąłem z tą komórką, którą znasz. Z pomyślnością, jak wiesz, ale coś jeszcze "zgrzyta", prawda?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

@Anonim  do mnie Twoje SMSy docierają, nie wiem jak moje odpowiedzi... W mojej pamięci jest czas, że gdy wysyłałem do kogoś z nr w Orange wiadomość przez Multiboxa, to szła ona z innym numerem niż mój komórkowy i taka osoba mogła mi odpowiedzieć do skrzynki w MB... widać to zresztą na pokazanym wcześniej zrzucie, że mam 4 wiadomości otrzymane.

Anonim

Nie dotyczy

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

@Misiek62, tylko na telefon docierają, a do skrzynki nie.

m62.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

W dalszym ciągu problemy z MultiBox


@Anonimnapisał(-a)

@Misiek62, tylko na telefon docierają, a do skrzynki nie.

 

 

 


@Anonim  ja też już dawno tam nic nie odebrałem, te skrzynki miały swój numer, z jakiejś sieciowej puli.

Anonim

Nie dotyczy

W dalszym ciągu problemy z MultiBox

W tym starym MB miałem nr. tego telefonu i coś tam, coś tam w książce adresowej po prawej stronie w ikonce. Może to było to? Ja spadam, bo mnie cosik w kościach strzyka.