Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify na 3 miesiące zamiast 24


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 1

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

Heja,

 w ub.r. podpisałem umowe na abonament na telefon z Spotify premium na 24 miechy. Numer został przeniesiony wczoraj. Przy próbie odebrania tych 24 miechów na spotify.orange.pl wyświetla się informacja, że oferta dla mnie to Premium na 3 miesiące, mimo tego, że w "Moim Orangu" jest napisane w "Aktywnych bonusach" Spotify Premium na 24 miesiące. W regulaminie z kolei jest info, że aktywacja konta premium powinna nastąpić przed 1 listopada 2018 roku.

Jak mam odebrać to konto premium na 24 miesiące?
Pozdrawiam.

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

Jaki masz abonament? możesz podlinkować regulamin?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

Ja znalazłem taki regulamin http://www.orange.pl/binaries/services/kd/images/rozrywka/spotify/Regulamin_promocji_spotify_24m.pdf tam jest wyraźna mowa, że aktywacja musi być do końca roku, więc teraz łapiesz się tylko na 3 miesiące.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 1

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

Nie zgadzam się.
Jest też pkt. 7
Aby skorzystać z Usługi Dostępu do Spotify Premium na warunkach niniejszej Promocji, należy dokonać aktywacji Usługi Dostępu na Stronie Aktywacyjnej tj. www.spotify.orange.pl Aktywacja powinna nastąpić nie później niż 30 listopada 2018 r. , bez względu na moment przystąpienia do Promocji.

Jak on się ma do:
Promocja obowiązuje od 30 września 2016 do 31 grudnia 2016 r. Zakończenie Promocji oznaczać będzie, że nie będzie możliwe przystąpienie do Promocji pomimo spełniania pozostałych warunków uczestnictwa w Promocji. ?

 

Ja przez przystąpienie do promocji rozumiem podpisanie umowy z tą promocją. I umowa została podpisana przed 31 grudnia. Tym bardziej, że umowa rozróżnia pojęcia 'przystąpienia do promocji' i jej 'aktywacji'.


I dlaczego w moim Orange jest info o 24 miechach?
I drugie dlaczego wszyscy w BOKu wiedzieli, że usługi nie można aktywować na tymczasowym numerze, a numer zostanie przeniesiony dopiero w lutym, a mimo to w kółko gadali o tych 24 miesiącach?



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

To złóż zatem reklamację np. przez Mój Orange.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

Mam te same wątpliwości, a umowę podpisałem 12 grudnia zeszłego roku, a wówczas przedstawiciel Orange, zapewniał jak wyżej - że wiążący w nabyciu praw do promocji będzie termin podpisania umowy, a nie przeniesienia numeru (w końcu też podpisana przez obie strony umowa stanowi konkretnie, jakie promocje obowiązują) i oczywiście, przy podpisaniu dokumetu pytałem o to chyba trzy razy, gdyż był to dość decydujący czynnik w wyborze takiej a nie innej taryfy. Tym bardziej szkoda, że dopiero przez reklamację - na co się zanosi - trzeba tego dochodzić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

Być może to był jednostkowy przypadek, a moja lektora regulaminu jest błędna 🙂
Jak dla mnie są dwa punkty które sobie przeczą.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

@Haek, proponuję zrobić zrzuty ekranu po wejściu w Mój Orange, gdzie masz opisane 24m-ce, jak i inne dane, według których masz wątpliwości i tak jak zasugerował @Piotrekk85, złóż reklamację do BOK. Tutaj tylko tyle możemy doradzić z powodu braku możliwości weryfikacji danych. Martwi mnie fakt że ostatnimi czasy jest tak dużo nieścisłości związanych z podpisywaniem nowych umów, co sugeruje mniej lub więcej, celowe działanie lub złe szkolenie pracowników działu sprzedaży...mam cichą nadzieję że Wasze wątpliwości zostaną załatwione pozytywnie i są tylko efektem błędu systemu, który niestety ostatnio jest sporo obciążony inną akcją promocyjną 🙂 (rejestracje pr-paidów)


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 1

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

Oczywiście zdaję sobię sprawę z ograniczonych możliwości forum - liczyłem na to, że jest jakiś tajemny sposób, o którym wszyscy wiedzą poza mną.
Niemniej jednak dzięki za pomoc!

Reklamacja oczywiście poszła. Jak zostanie rozpatrzona to podzielę się z Wami sposobem rozwiązania sprawy.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Spotify na 3 miesiące zamiast 24

Przepraszam że wchodzę w twój post ale to nie jest jednostkowy przypadek, mnie też w dniu dzisiejszym przytrafiło się coś takiego. To nie jest sprawa do reklamacji tylko do zmiany w systemie umów. Mam nadzieję że ktoś z kierownictwa firmy czyta te notki i odpowiednio zareaguje. Bo taki bubel raczej chwały nie przynosi....