Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z pocztą Orange w Outlook


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Problem z pocztą Orange w Outlook

@spiro @magda-galecka @polisa @Piotrekk85  Szanowni, jeżeli korzystacie z oferty Neostrada lub Neostrada FTTH to jest to kwestia że zabezpieczenie internetu Orange widzi wasze serwery jako potencjalnie niebezpieczne. Miałem wiele takich przypadków u klientów. Trzeba wtedy zmienić konfigurację z FUNBOXie.w zakładce "dostęp do internetu" przed login neostrady trzeba wstawić "BEZ_OCHRONY-"  i zapisać.Pamiętać trzeba że ten manewr wyłącza ochronę jaką daje Orange.

 

przykład: BEZ_OCHRONY-giurwq64svainx32@neostrada.pl

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Problem z pocztą Orange w Outlook

Porty od pop3 są blokowane? Od kiedy?

Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Problem z pocztą Orange w Outlook

@Piotrekk85od dawna. Sam miałem taki kłopot w domu.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z pocztą Orange w Outlook


@bwlodarnapisał(-a)

@spiro @magda-galecka @polisa @Piotrekk85  Szanowni, jeżeli korzystacie z oferty Neostrada lub Neostrada FTTH to jest to kwestia że zabezpieczenie internetu Orange widzi wasze serwery jako potencjalnie niebezpieczne. Miałem wiele takich przypadków u klientów. Trzeba wtedy zmienić konfigurację z FUNBOXie.w zakładce "dostęp do internetu" przed login neostrady trzeba wstawić "BEZ_OCHRONY-"  i zapisać.Pamiętać trzeba że ten manewr wyłącza ochronę jaką daje Orange.

 

przykład: BEZ_OCHRONY-giurwq64svainx32@neostrada.pl

 


Te ustawienie bez ochrony w routerze jest średnio bezpieczne, ba niebezpieczne, można to stosować sporadycznie, nie cały czas.