Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

⚽ Powrót promocji GB za gole

@Zeusek1TB wybiera się tylko dla wygody.

Jak prywatnie pytali o dużo GB to proponowałem:

Jak ma się ofertę ofnk  aktywowaną przed 19.10.2019 to najlepiej w dłuższym okresie czasu wyjdzie się na starej ofercie cyklicznej nolimit bez MMS z kumulacją GB i licznikiem odnowień=N oraz bonusem 3+N GB. Koszt 7 zł co tydzień.

Na początku gdy liczba odnowień N jest mała należy częściej doładowywać po 5 zł przez stronę doładowania  lub z aplikacji, później według potrzeb.

Korzystać z Gwarancji zwrotu GB za doładowanie przy rzadszym doładowywaniu po 5 zł, aby gdy bonus z doładowania jest zamrożony korzystać z GB z bonusu no limit. Praktycznie  w dłuższym czasie wyjdzie 1 zł za jeden dzień.

 

Przedostanie zdanie dla każdego nolimitu sprawdza się, gdy gdy brakuje GB.

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

⚽ Powrót promocji GB za gole

Przez kilka miesięcy jechałem na doładowaniach, ładowałem za 5zł.
Mam nową aktywacje i nie mogłem skorzystać bez MMS.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

⚽ Powrót promocji GB za gole

Przy  tej promocji trzeba być ostrożnym, bo można stracić wszystkie środki z konta głównego jak nie ma się aktywnej usługi zapewniającej darmowy Lejek np. z promocji Internat za darmo.

Na stronie MO przy nr klikając w guzik [Zobacz szczegóły] można zobaczyć  np. działanie lejka:

lejek.png

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

⚽ Powrót promocji GB za gole

1 GB za 20gr, dziękuję nie skorzystam

1 GB.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

⚽ Powrót promocji GB za gole

W takiej sytuacji FLEX lepiej wychodzi, bo kod wpisuje się w apce i nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów za SMS-a.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

⚽ Powrót promocji GB za gole

Skorzystałem i dostałem 1GB, szkoda że tak mało. Za pierwszy mecz liczyli nasze i ich bramki co dało 6GB.
Ps. Tym razem liczy mi dobrze z tej promocji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

⚽ Powrót promocji GB za gole


@andrzej1441napisał(-a)

1 GB za 20gr, dziękuję nie skorzystam

1 GB.png

 


A ja to liczę inaczej. Za 60 groszy mam 10GB (6GB za 1 mecz, +3GB za 2-gi i +1GB za 3-ci) na 10 dni 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

⚽ Powrót promocji GB za gole


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

⚽ Powrót promocji GB za gole

Teraz interesują mnie tylko tanie 3 cyfrowe promocje.

cykl7_20210602.png

 

Nawet 100GB na start u konkurencji, dzięki którym osiągnąłem taka kumulację w nolimit nie jest już atrakcyjne.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

⚽ Powrót promocji GB za gole

Uruchamiając pakiet 120 gigabajtów na całe lato w Orange na kartę pakiet GB za gole wydłużył się o 30 dni (GB zsumowały się w jeden pakiet i mają ważność tego z najdłuższym terminem). Czyli nie jest ważny 3 dni ale jest więcej czasu na wykorzystanie. A że GB będą się dalej sumować tzn że termin pakietów za gole będzie dłuższy niż 3 dni do tej pory, a meczów będzie sporo.