Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

⚽ Powrót promocji GB za gole

Bez tego też zobaczysz post 🙂

 

Co do zgody. U mnie na numerze na kartę nie prosiło o zmianę żadnej zgody, a miałem na NIE przy partnerach. Przy numerze na abonament tak samo i kod wygenerowało. Może ktoś inny jeszcze potwierdzi.

 

Mogę swój kod dać, bo nie skorzystam: EURO976697

 

Screenshot_20190322-074135.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

⚽ Powrót promocji GB za gole

U mnie wystarczyła zgoda na spamowanie od Orange, od partnerów nie musiałem jej wyrażać. Dotyczyło to 3 numerów, gdzie chyba nigdy zgód nie wyrażałem. Pozostałe dwa uzyskały kody od razu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

⚽ Powrót promocji GB za gole

Niestety aplikacja wymusza wyrażenie zgody na marketing, dziękuje nie skorzystam. Te kilka GB nie jest tego warte. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

⚽ Powrót promocji GB za gole

Dobra wiadomość jest taka, że GB się sumują, chociaż w regulaminie nie znalazłem tego zapisu 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

⚽ Powrót promocji GB za gole

Tak pisano wyżej - wystarczy jedna (pierwsza) zgoda na kontakt od Orange i kod da się wygenerować. Uzyskany kod można użyć na innym numerze i gb zostaną przyznane. Zobaczymy jak w czerwcu naszym pójdzie.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

⚽ Powrót promocji GB za gole

Dzisiaj i w poniedziałek nasi kopacze grają, także wiecie co robić 🙂

Jeżeli nie, to w pierwszym poście wszystko napisane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

⚽ Powrót promocji GB za gole

Ech...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

⚽ Powrót promocji GB za gole

No i git! Choć to tylko na 3 dni, ale przedłużyło mi bonusa za doładowanie przez stronę orange 🙂

A jeszcze może dzisiaj nasze Orły coś wykopią 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

⚽ Powrót promocji GB za gole

Za FB Orange 😄 - "Dla Klientów, którzy po ostatnim meczu (Polska – Macedonia Północna) nie aktywowali promocyjnych GB za gole, udostępniamy dodatkową możliwość aktywacji 3 GB. Wyślijcie SMS-a o treści EURO na numer 80830 (SMS bezpłatny). Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać do 11.06 do końca dnia. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju. Dziś wieczorem kolejny mecz Polska – Izrael i kolejne dodatkowe GB. Kibicujcie razem z Orange."


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

⚽ Powrót promocji GB za gole

POLSKA na 233