Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podejrzany telefon

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53110
  • 616

Podejrzany telefon

@PiotrK1 mam Samsunga i tą aplikację, o której pisałem. U mnie się sprawdza i nie obserwuję  jakiegoś wielkiego zużycia baterii. Jeśli jednak, coś za coś...

Jest to apka Orange, więc skoro działa, to odpowiedź ostateczna nie jest do końca prawdziwa...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Podejrzany telefon

@PiotrK1  faktycznie źle to ująłem - Hiya jest bezpłatna

slav72_0-1672494823180.jpeg

slav72_2-1672494887005.jpeg

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Podejrzany telefon

Jeszcze wspomnę odnośnie różnych aplikacji do blokowania spamu. Oczywiście może się zdarzyć sporadycznie, ale jednak może, że taka aplikacja jakiś numer przepuści i nie wykryje jako spam. Dzieje się tak w przypadku nowych numerów z których telemarketerzy/automaty wykonują połączenia.

Dlatego warto samodzielnie zgłaszać takie numery. Na podstawie zgłoszeń numery dodawane są do baz danych i na jej podstawie aplikacje później identyfikują taki numer jako spam. Tym sposobem pomagamy innym bo w końcu inni zgłaszając te numery nam też pomogli. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Podejrzany telefon

Jak mi coś puści to właśnie zgłaszam.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Podejrzany telefon

Witaj uwierz mi że temat jest mi bardzo znany.Od kiedy zaszczepiłem sie pierwszy raz na covit19 to od tego momentu to sie zaczeło dzwonia jakies dziwne numery jak nie e-zdrowie wirtualny jakis konsultant to jakas fotowoltaika albo zielona energia ale cokolwiek zwiazane z tym tematem.I naprawdę mozna mieć tego dość bo zablokuje jako spam i tak zadzwoni nawet numer stacjonarny dzwoni ale to jedno i to samo.Co do aplikacji Telefon Orange nie testowałem jej nie umiem odnieść sie do niej czy pomoże czy nie.Po prostu blokuje numeru które mnie meczą.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Podejrzany telefon

@Luki9 sądzisz, że szczepienie miało coś z tym wspólnego?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Podejrzany telefon

Szczepienie mogło mieć co najwyżej tyle wspólnego że dzwonią z programu e-zdrowie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Podejrzany telefon

@slav72 jeszcze założenie konta na IKP powoduje otrzymywanie kodów do recept lub skierowań 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Podejrzany telefon

@Kimiriko wiem gdyż posiadam takowe od początku jego powstania i  na komórce apkę mojeIKP. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Podejrzany telefon

Bardziej chodzi że przekazali numer dalej to wpłyneło na to że dzwoni spam.Wcześniej takiego problemu nie miałem.