Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Smart Care - czy mogę skorzytać z tej usługi?

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Smart Care - czy mogę skorzytać z tej usługi?

► Temat został przeniesiony z kategorii Abonament (etykieta: klient indywidualny) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

Mając telefon kupiony w sklepie internetowym przeszedłem z orange na karte na abonament bez brania nowego telefonu.
Po tym fakcie uszkodzony został wyświetlacz mojego telefonu.
W związku z tym mam pytanie, czy mogę skorzystać z usługi orange smart care?

 

Z góry dziękuję za pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Smart Care - czy mogę skorzytać z tej usługi?

@kuba3192  poszukaj dokumentów w których masz informację, że masz to ubezpieczenie. Zapoznaj się z nimi dokładnie, żebyś nie był rozczarowany, bo z tego co nie raz ludzie tu pisali, jest tak, że trzeba dopłacić bo okazuje się że kwota ubezpieczenia jest niższa niż koszt naprawy.  Przeczytaj na przykład ten wątek. Ale warto przejrzeć więcej tematów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Smart Care - czy mogę skorzytać z tej usługi?

@kuba3192  poszukaj dokumentów w których masz informację, że masz to ubezpieczenie. Zapoznaj się z nimi dokładnie, żebyś nie był rozczarowany, bo z tego co nie raz ludzie tu pisali, jest tak, że trzeba dopłacić bo okazuje się że kwota ubezpieczenia jest niższa niż koszt naprawy.  Przeczytaj na przykład ten wątek. Ale warto przejrzeć więcej tematów.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Orange Smart Care - czy mogę skorzytać z tej usługi?

@kuba3192 🙂

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?