Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 26, Specjalista
  • 3604
  • 2274
  • 32

Orange Energia - jak to jest z Energą?

@Piotrekk85  ok znalazłem ale formularz nie dział nie daje się wysłać

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

[ Edytowane ]

A masz konto na stronie Energi? Tam po zalogowaniu jest zakładka zgłoszenia i dalej po lewej zadaj pytanie. Może tak będzie prościej?

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3604
  • 2274
  • 32

@Piotrekk85  nie mam konta Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

To na kartce i na pocztę biegaj 🙃
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3604
  • 2274
  • 32

@Piotrekk85  tak se pomyślałem prościej zrezygnować z prądu a jak zdejmą licznik podpisać z nów umowę to chyba dadzą nowy licznik już  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

No raczej nie. Chyba że się wyprowadzasz. Najszybciej zmienić licznik jak chcesz zmienić grupę taryfową ale choć sama zmiana może być za free to potem rachunki mogą być inne.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

Musimy założyć na Nasz Orange kącik porad "z prądem" 🙃🙃🙃⚡🔌
.
Poziom 26, Specjalista
  • 3604
  • 2274
  • 32

@Piotrekk85napisał(-a)
Musimy założyć na Nasz Orange kącik porad "z prądem" 🙃🙃🙃⚡🔌

Piotrek dobry pomysł Emotikon: Bardzo szczęśliwy tylko czy Orange się zgodzi  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

Wątpię by taka nazwa przeszła 🙃
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1794
  • 3581
  • 19

@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85  tak se pomyślałem prościej zrezygnować z prądu a jak zdejmą licznik podpisać z nów umowę to chyba dadzą nowy licznik już  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Citi2017 

Na starym liczniku powinieneś mieć gdzieś naklejkę ( data ostatniej legalizacji ) Ja miałam podobną sytuację -sąsiedzi dookoła mieli nowe bielutkie na diodę liczniki, ba Emotikon: Szczęśliwy zegarki i daty w nich Emotikon: Mrugający migające światełko czerwone i takie tam bajery. Natomiast mój licznik stary z kółeczkiem Emotikon: Smutny

Myślę sobie o mnie zapomnieli - i dobrze bo od czasu do czasu przy malutkim poborze prądu kółko się przestawało kręcić ( tylko sobie burczało coś w nim )

Któregoś pięknego dnia dzwonek - dzień dobry my z gazowni do wymiany licznika Emotikon: Mrugający Ja do nich mówię - panowie ja nic nie zamawiałam, oni do mnie - ale my mamy zlecenie Emotikon: Mrugający

No wpuściłam w rzeczy samej monterów, otworzyłam drzwi mieszkania i zaczęło się Emotikon: Szczęśliwy

Najpierw proszę się wylegitymować, że Wy to na pewno z gazowni - odpowiedź Panów ależ oczywiście bardzo proszę zobaczyć nasze legitymacje, a ja mówię hm niby się zgadza, ale ten Pan na zdjęciu nie ma brody Emotikon: Mrugający a drugi Pan ma brak okularów, i teraz to ja nie wiem co mam zrobić ? ale niech pani zobaczy liczniki. Ja do nich - powymienialiście sąsiadom już paręnaście lat temu a mnie nie chcieliście no to sobie muszę przeanalizować to i tamto. W końcu mówię no dobra bierzcie się do tej roboty i poszłam do pokoju. Wykręcili stary i  założyli  drugi - też stary z kółkiem Emotikon: Szczęśliwy gotowe proszę podpisać mówi jeden z monterów. O nie krzyknęłam - tyle bałaganu i to samo? Pan monter do mnie - nie bo ten jest biały, a miała pani zielony.

Nu a kiedy ja dostanę w końcu taki jak wszyscy mają ? - jak skończy się legalizacja usłyszałam odpowiedź. Dobra idźcie już sobie, niech mam spokój wreszcie. Poszli a ja zżyłam się z tym " nowym, starym "

Obecnie bodajże od roku albo ciut dłużej mam ten elektroniczny licznik mrugający czerwoną diodą co chwilę. Czy lepiej on liczy ? hm - powiem, że czytelniejszy jest ( bo ma duże cyferki ), lżejszy, i mniejszy, no i się nie zacina - a szkoda Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz