Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od e-umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Odstąpienie od e-umowy

Dzień dobry, 

 

Dwa dni temu zamówiłem sobie telefon na raty jednak dzisiaj zdecydowałem, że tego telefonu nie chcę. E-umowę już niestety podpisałem, telefon ma zostać wysłany do paczkomatu. Pani z orange podpowiedziała mi abym nie odbierał telefonu z paczkomatu. Czy w takim razie umowa zostanie anulowana? pozdrawiam

12 ODPOW. 12

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Odstąpienie od e-umowy

@Dironixu1 tak zostanie anulowana, sprzet zostanie odeslany do nadawcy. Dodatkowo mozesz poinformowac Orange o odstapieniu od e-umowy. Masz na to 14 dni. A w jaki sposob podpisales e-umowe? 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Odstąpienie od e-umowy

Kliknąłem w przycisk to wyświetliła się umowa po czym jeszcze raz kliknąłem aby zaakceptować ją i przeszło zamówienie. Oczywiście odstąpienie od umowy mam jednak żeby to wypełnić trzeba mieć numer imei urządzenia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Odstąpienie od e-umowy

@Dironixu1 dla swojego spokoju zawsze mozesz odebrac przesylke i wtedy odstapic od umowy. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Odstąpienie od e-umowy

Wtedy ponoszę jedynie koszt przesyłki prawda?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Odstąpienie od e-umowy

@Dironixu1 Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej za pośrednictwem sklepu Orange oraz zakupiony towar należy wysłać na adres:

Magazyn Centralny Orange Polska S.A.
„Odstąpienie”
Ołtarzew, ul. Południowa 2
05-850 Ożarów Mazowiecki


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Odstąpienie od e-umowy

@Dironixu1 jeżeli o mnie chodzi, to ja nie odbierałbym urządzenia z paczkomatu. Po 48 godzinach zostanie odesłane do nadawcy, a ponieważ nie było odbioru urządzenia, umowa nie mogła zostać zawarta.

 

Nie mniej odesłałbym jeszcze odstąpienie z adnotacją, że towar nie został odebrany z paczkomatu.

 

Według mnie nie odbieraj przesyłki, jak nie chcesz urządzenia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Odstąpienie od e-umowy

Umowa fizycznie nie zostala zawarta bo jej nie podpisales osobiscie. Wygodniej bedzie nie odbierac ale poinformowac Orange o odstapieniu. Nie ponosisz wtedy zadnych kosztow


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Odstąpienie od e-umowy

@byczyn_86 to jest e-umowa, więc podpisywanie jest na innej zasadzie.

 

@Dironixu1 przypieczętowaniem e-umowy jest odbiór towaru z paczkomatu. Jeżeli odbioru urządzenia z paczkomatu nie ma, to umowa nie weszła w życie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Odstąpienie od e-umowy

Krotko mowiac nie ma odbioru, nie ma umowy