Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multibox a zmiana abonenta na Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Multibox a zmiana abonenta na Flex

Co stanie się z pocztą Multibox po zmianie abonenta numeru do którego poczta jest przypisana?  Zmiana oferty z Orange służbowego na flex. 

 

________________
* Przeniesiono z działu Konto Mój Orange– moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@L2023 od tamtej czasu sytuacja z MultiBox-em się zmienia. Obecnie nie można już zakładać nowych kont jak i przeprowadzać konfiguracji. Można korzystać jeszcze do czasu dezaktywacji usługi, ale obecnie nie ma informacji o całkowitym wyłączeniu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@L2023 Po cesji numeru konto Multibox zostanie skasowane. 

Zapewne to wynika z ochrony danych osobowych i zawartości skrzynki


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Multibox a zmiana abonenta na Flex

Hej @L2023 

tak jak pisze @agat13  konto w Orange po przeniesieniu numeru do FLEX-a zostanie zamknięte wraz z usługą MultiBox i już nie będzie dostępu. Odzyskać też się już nie da.

Można spróbować założyć nowe konto bez numeru i aktywować MultiBox-a tworząc e-maila z tą samą nazwą co skasowany,nawet na obecnym koncie, bo przechodziłeś rejestrację aby założyć konto do kontaktu na forum. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@L2023 przepisałem numer telefonu na córkę. MultiBox dalej działa, dalej, z tą różnica, że jeśli jest przypisany numer, to mam 30 SMS-ów, bez numeru jest 10 SMS-ów. Zmian w MultiBox-ie nie można już dokonać, bo ta usługa jest wygaszania. Z czasem będzie dezaktywowana.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@ketrasaArtur Rozumiem że numer został przepisany na abonament w Orange, nie na Flexa?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@Pablo5 Chcę się upewnić czy dobrze rozumiem. Po migracji do Flexa i wyłączeniu skrzynki spróbować na stronie Orange założyć nowe konto bez numeru telefonu z tym samym adresem? Czy dalej można zakładać nowe skrzynki?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@L2023tak. Kiedyś @ketrasaArtur o tym pisał na Forum Nasz Orange bo było kiedyś takie pytanie na forum podsyłam linka: https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Flex-a-Multibox/m-p/256831

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@L2023 numer był i jest w ofercie na kartę. Nastąpiło zmiana właściciela.

Co do nowego konta, to już od kilku miesięcy nie można założyć nowego MultiBox-a. Usługa jest na etapie likwidacji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@ketrasaArtur dziękuję za odpowiedź. 

Czyli rozwiązanie o którym pisałeś tu 

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Flex-a-Multibox/m-p/256831 już się nie sprawdzi:(

A czy jest jakaś chiciaż tymczasowa opcja przekierowywania wiadomość na innego maila? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Multibox a zmiana abonenta na Flex

@L2023 od tamtej czasu sytuacja z MultiBox-em się zmienia. Obecnie nie można już zakładać nowych kont jak i przeprowadzać konfiguracji. Można korzystać jeszcze do czasu dezaktywacji usługi, ale obecnie nie ma informacji o całkowitym wyłączeniu.