Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Ja akurat z lubą miałem mixa lub prepaida, więc zaskoczenia nie było.

Gorzej, że sklep na osiedlu zamknięty i nie było gdzie kupić doładowania w epoce przed-internetowej po 18:00.

To się używało smsów sos czy wizytówek sms.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

@Artur, oczywiście że zwykła ciekawość i pasja branżą. Muszę powiedzieć, że mało piszecie SMS. Ja lubie to tradycyjna formę komunikacji Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

@Ron bo dzisiaj smsy wyparł Messenger (Facebook). Tam sporo piszę 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

No tak masz rację. Ale ja i tak posługuję się częściej Nokia od Microsoftu z Only 2G. Smartfon to dodatek, komputera mi nie zastąpi Emotikon: Szczęśliwy  A tak w ogóle trzeba stworzyc coś na temat nadajników i rozbudowy sieci. Mówię o dziale na Nasz Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

@Ron jestem jak najbardziej za Twoim postulatem 🙂 Też używam starej Motoroli L9 i powiem Ci że lubią ją najbardziej 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Wydaje mi się, że teraz mało kto pisze SMSy (chyba ze ludzie nie-smartfonowi/nie-internetowi). Tutaj nie ma nic tradycja do tego. Na smartfonie aplikacji odpowiedzialnych za obsługę SMSów jest multum, więc wygląd samych SMSów jest drastycznie inny, tutaj też wchodzą komunikatory typu Whatsapp, Facebook Messenger itp które pozwalają zatrzeć granicę i nie widać tak na prawdę, że to nie są SMSy. Abstrachuję już od tego, że komunikatory posiadają dużo dużo większą funkcjonalność, można wysyłać zdjecia o wyższej rozdzielczosci niż te śmieszne "znaczki pocztowe" oferowane przez MMSy. A jak ktoś utrzymuje kontakty zagraniczne, to komunikator to mus niestety, bo operatorzy ostro liczą za numery zagraniczne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

A co mi tam pobawię się w archeologa- dzwonić to w ogóle nie dzwonię, no chyba ,że gdzieś ''urzędowo'', za to sms'ów dziennie idzie około 40 do 70. Nie ma reguły, wiekszość moich znajomych korzysta teraz głównie z messenger'a- mnie to trochę irytuję bo poza domem to drenuje baterię (po sieci komórkowej via internet) ,z resztą na Wi-Fi chyba trochę też. a ja muszę mieć baterię na cały dzień ,żeby mieć ''kontakt z bazą'' - jak to mawiał klasyk gatunku:

https://www.google.pl/search?client=opera&q=kontakt+z+bazą&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Bywa, że schodzę do 1 SMS na miesiąc (żeby daleko nie szukać, luty). Połączenie głosowe to już różnie, ale też nie więcej jak kilka tygodniowo. I brak netu bo to stara Nokia 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Ja mam

Minuty Wykorzystane 62 min 
smsy Wykorzystane
112
internet Pozostało 2 GB
Jestem zadowolony Orange 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Ile dziennie potraficie wysłać SMSów? Ile wykonujecie połączeń?

Jakiś rekordzik w ostatnich dniach, ktoś się pochwali ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy