Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Dobra, poddaję się. Próbowałem chyba już wszystkich konfiguracji ustawień, które proponowaliście i ani na iPadzie, ani na Lumii nie chwyta. Nie da się na iOS zatwierdzić błędnego certyfikatu, on tylko stwierdza fakt, że jest taki błąd i do widzenia. Albo błędne hasło wyskakuje. 

Ostatecznym krokiem będzie usunięcie kont i dodanie ich na urządzeniach od nowa, tylko pytanie, czy w tej kwestji planowane są w najbliższych dniach jeszcze jakieś zmiany? 

Bo jak co to poczekam, żeby zrobić to raz a dobrze. Szkoda już mi życia na te zabawy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Wg mnie warto poczekać na zakończenie prac. Mnie też obecnie wyrzuca na wszystkich konfiguracjach, a w dzień przez godzinę działało.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Potwierdzam, emaile na aliasy zdają się dochodzić, ale trochę wolno. Wysyłanie z klienta przez SMTP się nie udaje, z www tak. Cóż, w tej chwili nie mogę się nawet zalogowac na konto przez www, poczta nie działa.

Oprócz tego chciałbym wiedzieć, jak to będzie docelowo - czy będzie można się logować przez orange.pl, jak dotychczas, czy tylko przez https://webmail.orange.pl, czy przez oba?

I nie rozumiem, co ze starymi mejlami. Czy będzie dostęp do wszystkich - od początku używania poczty orange, czy jakieś ograniczenie? Jak na razie to chyba wszystkie mejle były widoczne. A jesli chodzi o to, jak widoczne, to  jest to kiepsko zrobione. Bo żeby dotrzeć do starszych mejli trzeba przwijać okno wiadomości i one się stopniowo pojawiają, ale po każdej operajcji trzeba to robić od nowa. Przydałoby się zwyczajowe stronicowane okno z predefinowaną ilością wiadomości, czyli po prostu widzę np. 50 mejli, klikam następną stronę i widzę następne 50 itd. 

Poza tym szkoda, że potrafiliście wprowadzić dostępu prze IMAP.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

U mnie padło wszystko przed chwilą, webmail też. Może jakaś aktualizacja po nocy... oby jutro było lepiej 😉

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

U mnie wszystko wróciło i stare maile też. Trochę się niektóre pomieszały ale przy tej ilości co mam to i tak sukces. Powiadomienia działają. Aliasy też się pojawiły (nie można tylko nadal edytować adresu email). 

 

Moje pytanie brzmi: Czy będzie wersja na komórki interfejsu (wcześniej było coś takiego jak wap.poczta.orange.pl ale teraz nie działa już) ponieważ z tego obecnego nie da się korzystać w przyglądarce na komórce?

 

Poprzednio żeby mi odebrało mail-e z pop3 to musiałem się najpierw zalogować na multiboxa, czy tego problemu obecnie już nie będzie? 

 

Nadal nie da się zalogować bezpośrednio przez stronę webmail.orange.pl.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

W końcu działa na aliasach na SSL, tak jak wcześniej.

Oby nie było więcej niespodzianek.

Dziwi tylko upór w sprawie IMAP.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

U mnie dziś nic nowego. Nadal pop3 i smtp nie działa jeszcze...

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

od wczoraj próbuję na Lumii 640 odpalic pocztę i cały czas ten sam komunikat :

"Certyfikat, który przedstawia mail.orange.pl:995:1, nie jest zaufany w Twoim telefonie i jest nieprawidłowy. Problemy z certyfikatami zabezpieczeń  moga wskazywać na próbę oszustwa lub przechwycenia danych przekzywanych na serwer."

jakaś masakra....    a przed migracją było "tak pięknie"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

A próbowałeś ręcznie zaakceptować certyfikat?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

u mnie niby pobiera wiadomosci ale nic nowego nie przychodzi

przez www widac ze splywaja nowe wiadomosci

jednego mnie ta zmiana nauczyla - wyrzucam powoli co sie da do gmaila

i nic mnie nie będzie trzymać w tej sieci a jestem od startu POPa i dcs1800

 

a że jestem zmuszony korzystać z LTE w domu to akurat u mnie dużo lepiej sprawdza się PLUS