Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 34
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Dziękuję za informacje @Artur od kolegów z MultiBoxa- rozumiem że dochodzimy do fazy spychania problemu w inne miejsce. Podsumujmy zmiany jakie wprowadzono przy migracji:

 

Przed migracją (do dnia 7 lipca 20:30) można było wysłać maila używając mx.orange.pl:25 bez autentykacji

Po migracji (8 lipca) moje maile były odrzucane, np dzięki wprowadzeniu PBL dla sieci 89.72.0.0/15

Stan na dzisiaj:   mx.orange.pl nie ma w dns,

 

próba przez mail.orange.pl:587 oraz mail.orange.pl:25 daje takie same trudne do diagnozowania błędy:


Resolving host mail.orange.pl . . . done.
Connecting to 217.97.216.201:25 . . . connected.
220 mx.internetdsl.pl ESMTP Postfix
>>> HELO xxxx
250 smtp1.internetdsl.pl
>>> MAIL FROM:<xxx@xxx.xx>
250 2.1.0 Ok
>>> RCPT TO:<xxxx@orange.pl>
554 5.7.1 <89-72-xxx-xxx.dynamic.chello.pl[89.72.xxx.xxx]>: Client host rejected: Access denied
smtp-server: 554 5.7.1 <89-72-xxx-xxx.dynamic.chello.pl[89.72.xxx.xxx]>: Client host rejected: Access denied
. . . message not sent.

niestety koledzy którzy przekazali ci "dobre rady" zdają sobie sprawę że takie rzeczy załatwiane są na poziomie operatora a nie użytkownika i chcieli mnie (i pewnie Ciebie) spuścić po brz.....

 

 

Tak czy siak chciałbym zapytać (i może uda się Tobie kolegów zdopingować do pomocy):

- jak mogę wysłać maila na własne konto bez podawania hasła do zarządzania całym swoim kontem i wszystkimi usługami w Orange?

Przypominam że zgodnie z regulaminem mam przeglądarkę IE i Firefox w odpowiedniej wersji, usługa działała do 7 lipca i teraz z mojej perspektywy nie działa .Rozumiem że chcecie dyskryminować dynamiczne adresy IP z powodów nie związanych kompletnie ze mną i czekam na pomysły co dalej?

 

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

A próbował ktoś założyć konto Xiaomi na nowego MultiBoxa? 

Choćbyście nie wiem co robili, to mail z linkiem potwierdzającym nie przyjdzie. Co ciekawe nie trafia nawet do spamu! Na gmaila przychodzi natychmiast. 

Ciekawe ile jeszcze moich ważnych maili w ostatnich tygodniach, Orange uznało za niepożądane?! 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Sprawdzę dziś choć konto Mi mam darmowe.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Jak finał prac migracyjnych, to aplikacja Orange Office https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.orangelabs.office została udostępniona dla Multiboxa. Jeszcze nie jest to oficjalne, więc może nie działać u każdego.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Pytanie nie mogę rozwiązać problemu
nie mogę się zalogować do swojej poczty przez www
https://poczta.orange.pl/

chciałem pousuwać trochę starych wiadomości z serwera www bo się zapycha ale wywala mi błąd logowania dlaczego ?
Login i hasło OK.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

A to poczta w domenie orange.pl czy innej?
Anonim

Nie dotyczy

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Login bywa nr telefonu @-BOSS-, więc może tu tkwi problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Na stronie poczty loginem jest tylko i wyłącznie email - dla niektórych kont tylko główny. Na niektórych działają też aliase.
Anonim

Nie dotyczy

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

@Piotrekk85 można na 2 sposoby się logować Multi-Box 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Przez stronę orange.pl tak. Przez serwisy pocztowe wg mojej wiedzy nie. Możesz u siebie przez stronę wyżej logować się nr telefonu?