Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

@Artur: masz jakieś nowsze info kiedy "poprawki" i "modernizacje" zostaną zakończone?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Czy za pisanie tutaj jest jakaś kara? Wczoraj sytuacja wyglądała mw. stabilnie - kluczowa funkcjonalność poczty była zachowana. Dlatego wstrzymałem się przed jakimś awaryjnym przenoszeniem poczty. Dziś - bach! Na Operze mam pustą skrzynkę - wszystko zniknęło. Na IE widać wszystkie. Majle dochodzą i przychodzą jak chcą.

Jestem ciekaw, ile dostałem mejli, o których mogę się nigdy nie dowiedzieć...

Nie da się ukryć, operacja Orange Market Garden wygląda na niezaplanowaną i nieprzygotowaną  - porażka.

Może już nie kombinujcie i dajcie ludziom tydzień na wyjście z waszej poczty - przeniesienie emaili, zmiana zarejstrowanych emaili orange na inne - a potem eksperymentujcie do woli.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Problemy z certyfikatami, przez które na klientach POP3/SMTP dzieją się dziwne rzeczy - do jutra do końca dnia powinny zniknąć 🙂

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu


Artur napisał(-a):
Problemy z certyfikatami, przez które na klientach POP3/SMTP dzieją się dziwne rzeczy - do jutra do końca dnia powinny zniknąć 🙂

 

 

A co z brakiem mozliwosci zalogowania (moj post chwile wczesniej

 

JanQ 



Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Czy dalej pracujecie nad przenoszeniem Aliasów? U mnie już alias działa (w obie strony - na zwykłych portach), ale sąsiadowi od piątku dalej nie (jest troszkę zirytowany), nie można nawet do niego wysłać nic z żadnej skrzynki pocztowej:

!12.07.2017, 15:55:58: SEND  - Wiadomość nie została wysłana Odpowiedź serwera - 5.1.1 <aliasx@orange.pl>: Recipient address rejected: User unknown in relay recipient table.

 

Dołączam się też do pytania kolegów w sprawie wielkości skrzynki. Jeśli przedtem miałem 1 GB (które wykorzystywałem intensywnie), a teraz już tylko 512 MB, to rozumiem, że migracja wiąże się z nowym regulaminem = mniejszą pojemnością skrzynki?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

W 100% sie zgadzam z powyższym. Dadtkowo zasłanianie sie w każdej kwestii nowym regulaminem jest dość śmieszne. Wygląda na partyzankę jakich mało. Dajcie użytkownikom możliwość zrobienia backupu poczty (zreszta zgodnie z regulaminem powinna być taka możliwość do końca lipca), a większość przeniesie się gdzie indziej i problem sie sam rozwiąże = mało użytkowników, znikome problemy z przenosinami.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

@de_volve: masz problem z backupem starej poczty? przez stary interfejs jest to dosyć proste.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Witam

 

NIe będę komentował ani sposobu przenosin, ani terminu...

Szkoda mojej klawiatury. Kolejna wtopa... Szkoda, bo była to jedna z usług, co do których nie można było mieć wiekszych uwag.

 

Mam tylko pytanie:

Wpisuję użytkownika i z xxxx@orange.pl i bez @orange.pl i z aliasami i bez

 

Czy tylko mi nie działa POP3 - ani na porie 110  (Android po komunikacie o "Sprawdzanie ustawień serwera dla połączeń przychodzących") - komunikat "Nie można skonfigurować konta", ani na 995 (w ogóle serwer nie odpowiada)

 

I może jeszcze jedno, kosmetyczne - może mi ktoś powiedzieć jak posortować wiadomości po dacie, tak żeby najowsze były na górze i nie trzeba było pobierać wszystkich i przewijać paska (kolejna porażka)

 

Pewnie to niemożliwe - ale wróćcie do porzedniego interfejsu i wersji!!!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

@humi_s: a dwa razy kliknięcie na to nie daje efektu?

2017.07.12_20h36m53s_001.png


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Dzięki, tak działa... ale tylko pod IE.

Sprawdziłem dopiero jak mi pokaałeś - Dzięki!

 

Niestety pod Firefoxem nie działa takie sortowanie!

 

 

PS: Jeszcze raz - Błągam o powrót do starej wesji MultiBoxa.

Tam wszystko działało!