Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

w komórkach z systemem Windows Phone przy konfiguracji konta pocztowego podajesz tylko login/adres email i hasło, całą konfigurację system pobiera sam i nie ma opcji zatwierdzenia lub odrzucenia certyfikatu. Podobnie jest w systemie Windows 10, podajesz tylko adres email i hasło a program pocztowy sam konfiguruje się do usługi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Jest zawsze opcja, trzeba pogrzebać dokładniej. Tylko na dziś to i tak z Multiboxem problem po stronie Orange.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Czy ktoś z Orange może sie odnieść do zadanych wcześniej pytań?

Chciałbym wiedzieć, jak to będzie docelowo - czy będzie można się logować do poczty przez orange.pl, jak dotychczas, czy tylko przez https://webmail.orange.pl, czy przez oba?

I nie rozumiem, co ze starymi mejlami. Czy będzie dostęp do wszystkich - od początku używania poczty orange, czy jakieś ograniczenie? Jak na razie wszystkie mejle są widoczne. Ale żeby dotrzeć do starszych mejli trzeba przewijać okno wiadomości i one się stopniowo pojawiają, a po każdej operacji trzeba to robić od nowa. Przydałoby się zwyczajowe stronicowane okno z predefinowaną ilością wiadomości, czyli po prostu widzę np. 50 mejli, klikam następną stronę i widzę następne 50 itd.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Jaki jest rozmiar skrzynki po migracji? W starej wersji miałem skrzynkę z limitem 1Gb a po migracji skrzynka wskazuje 500Mb. Miałem trochę poczty na multiboxie i po migracji mam zapełnione 100% skrzynki - wskazuje ponad 620 Mb. Żadna poczta do mnie nie dochodzi ze względu na zajętość. Nie ma IMAP więć moźe ktoś ma sposób na przeniesienie poczty z folderów lokalnie na kompa za pomocą klienta pocztowego. Będę wdzięczny za pomoc.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

A co chcesz dokładnie zrobić? z kompa do chmury czy z chmury na komp?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Ponieważ mam przekroczoną pojemność na Multiboxie chciałem przenieść stare ale ważne maile na kompa. Mam je pogrupowane w folderach. Szukam pomysłu jak to szybko zrobić.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

W nowym interfejsie masz opcję:

2017.07.12_08h32m57s_001.png


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Dalej nie dziala POP3 (niewazne co sie wpisze) 

a i przestaly dzialac powiadomienia SMS

JanQ

 

orange.png


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

jeszcze jedno 

jesli sie wpisze bleadno nazwe to komunikat jest inny

 

-ERR Invalid login or password

 

czyli jesli podajemy poprawnie - to nie moze uwierzyc ze my to my: [AUTH] Invalid...

podamy zle - od razu krzyczy ze cos jest nie tak: Invalid..

 

JanQ 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Czy migracja zawartości poczty się już zakończyła? Ponieważ nowe wiadomości ładnie przychodza już na nową skrzynkę, natomiast stare dalej nie zostały przeniesione.