Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Multibox Gold zawsze był tyle płatny. W niektórych promocjach za przeniesienie numeru był i jest za free.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Czyli jak miałem do tej pory bezpłatny to tak pozostanie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Tego Ci nie zagwarantuje. Ja póki co nie płacę. Numer przenosiłem z 7 lat temu. Kiedyś w promocji "Przenoszę numer do Orange" było to zapisane. Nie dostałem też poki co informacji o wycofaniu jej i tych uprawnień dla starych klientów.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu


Kristek napisał(-a):

 

Poza tym mam jednak nadzieję że maile z piątku - soboty i niedzieli nie przepadły...


obawiam sie ze przepadly - jesli serwer orange stwierdzal - nie ma takiego uzytkownika - to serwer nadawcy porzucal probe dostarczenia jako mail ze sfalszowanym odbiorca (w sumie slusznie po co zapychac serwer nadawcy jak odbiorca nie istnieje). W efekcie jesli ktos nie powtorzy (powtorna przesylka) to maili z tego okresu nie bedzie

JanQ
 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Aliasy już powinny działać, sprawdźcie proszę i dajcie tu znać czy jest ok. Niektórzy mogą jeszcze nie widzieć archiwalnych wiadomości, są nadal przenoszone do skrzynek na nową platformę, ale to tymczasowe.

Pełne archiwum (w trybie tylko do odczytu) jest dla tych osób dostępne tutaj: https://poczta.orange.pl/login.html Zwróćcie tylko uwagę, że logujemy się do niego adresem e-mail, inaczej niż w innych miejscach.

 

Co do poprzednich pytań:

  • zmiana platformy nie zmienia promocji, więc jeśli ktoś miał bezpłatnego Golda to dalej go będzie mieć
  • aliasy rzeczywiście mogły nie działać tymczasowo i wtedy jeśli ktoś próbował wysłać e-mail na taki adres - otrzymywał zwrotkę o braku doręczenia. Już powinno być ok
  • co do "jak wysyłać z aliasu" - @piciex, dodaj alias do tożsamości, a potem, podczas tworzenia nowej wiadomości, przy Twoim adresie e-mail możesz kliknąć w strzałkę w dół i wybrać email nadawcy, czyli Twój alias

Sprawdzamy jeszcze co z ustawieniami powiadomień i danymi POP3/SMTP, wrócę tu z odpowiedzią 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Kiedy będą działać aliasy w  na nowym webmailu ponieważ obecnie można tylko wysyłać maile z  podstawowego adresu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

No właśnie chodzi o to, że nie da się dodać aliasu do tożsamości. Na rozwijanej liście go nie ma, a przy próbie dodania nowej tożsamości, pole adresu e-mail jest nieedytowalne, więc nie da się tego dokonać. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu


qwe1 napisał(-a):

Kiedy będą działać aliasy w  na nowym webmailu ponieważ obecnie można tylko wysyłać maile z  podstawowego adresu.


pytanie - jak w ogole wysylasz maile - przez jaka strone? - ta co podali jest tylko do odczytu (bez mozliwosci wyslania) 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

ups, ok, dzięki @qwe1, @piciex i @JanQ. Już widzę problem i sprawdzamy skąd się wziął i jak naprawić.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

@Piotrekk85, źle mnie odebrałeś - Tobie podziękowałem za odpowiedź, a narzekania w stronę Orange, nie do Ciebie 🙂