Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy to email od orange?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 21
  • 0

Czy to email od orange?

Witam dostałam email od platnosci@pl.orange.com

 Czy to email orange? ostateczne wezwanie do zapłaty mimo że wcześniej nie było żadnych email.

stary numer usługi i stary numer konta na który kiedyś opłacałam faktury.

Pozdrawiam

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Czy to email od orange?

@Emilia85 najprościej k wiarygodnie będzie jak zadzwonisz na infolinię: 510 100 100 i sprawdzisz zaległości w płatnościach.

 

Podejżewam, że skończyłeś umowę, a po zakończeniu konto jest likwidowane i ostatnia elektroniczna faktura do Ciebie nie dotarła. Dlatego otrzymujesz ostateczne wezwanie. Mój brat tak dostał. Orange nic nie informuje, a po trzech miesiącach przesyła fakturę z ostatecznym wezwaniem strasząc komornikiem. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 21
  • 0

Czy to email od orange?

Zaległości brak, bo to nie mój numer usługi. Ta usługa była likwidowana dokładnie 16 miesięcy temu.... wiec po takim czasie przypomnieli sobie o zapłacie 😄 chyba coś nie tak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy to email od orange?

Raczej może zostało coś nie tak. Ale nie wypowiedziano wszystkich usług.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 21
  • 0

Czy to email od orange?

Konsultantka powiedziała że to fałszywy email, usunąć skasować nie płacić.

Druga konsultantka, że jest płatność na stary numer usługi który został zamknięty ponad rok temu i trzeba zapłacić. Na moje pytanie dlaczego przez cały rok nikt się ze mną nie skontaktował, że jest płatność do uregulowania nie umiała odpowiedzieć. 

I komu teraz wierzyć? 😅

Anonim

Nie dotyczy

Czy to email od orange?

@Emilia85  jeśli poprzednie konto i numer usługi bez zaległości miałeś, to zignoruj temat, jeśli nie masz 100% pewności, to drąż temat na czat czy telefonicznie, kontakt z Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy to email od orange?

Jeśli miałaś tzw efakture na portal, to Orange często nie wysyła powiadomień póki nie trafi do windykacji.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 21
  • 0

Czy to email od orange?

Wszystko było płacone w terminie, fakt jest taki że rok temu orange miało bałagan, podczas przenoszenia numeru właśnie tej usługi na którą dostałam teraz informacje o zaległości. wszystko było wyjaśnione mam dokument z przeprosinami nawet od nich.... ale nigdzie nie było informacji, ten rok temu że jest jeszcze coś do zapłaty, aż do dziś. To chyba nie moja wina że po roku obudzili się z jakąś płatnością która nawet nie wiadomo za co jest bo nie mam faktury. Przecież kontakt email telefonicznie... sms był cały czas.

ehhhhh zapłacę chyba dla świętego spokoju ale nieładnie z ich strony... nieładnie 😕


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czy to email od orange?

Swojej intuicji. Wydaje mi się że po takim terminie płatność by już była egzekwowana na innej drodze. Poza tym masz informację że ten mail jest dziwny i Orange sam przyznał, że nie należy płacić. Tego się trzymaj bo rozmowy są nagrywane...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 21
  • 0

Czy to email od orange?

Taaak rozmowy nagrywane, tylko jedna powiedziała że email fałszywy, a druga żeby zapłacić 😉

kontaktu do windykacji nie dostałam, bo nie. Poprosiłam o zgłoszenie sprawy dlaczego po roku jestem informowana  po raz pierwszy o płatności, na konto abonenckie które już od dawna nie istnieje 😉 dlaczego dwie konsultantki twierdzą coś innego. Sprawa ma być wyjaśniona w ciągu 7 dni, a na zapłatę dali 5 dni 😄