Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy na numerze prepaid z zablokowanymi połączeniami wychodzącymi można w Multibox wysyłać SMS-y?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Czy na numerze prepaid z zablokowanymi połączeniami wychodzącymi można w Multibox wysyłać SMS-y?

A będzie można nadal wysyłać sms z darmowego pakietu multiboxa(30 szt. na mc.)?

 

 

_____________________

*Post wydzielony z tematu "Czy Multibox będzie działać na numerze prepaid który ma zablokowane połączenia wychodzące?" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy na numerze prepaid z zablokowanymi połączeniami wychodzącymi można w Multibox wysyłać SMS-y?

@azertak  nie mam możliwości sprawdzenia, więc będę zgadywał. Jednak jestem przekonany, że o ile udaje Ci się logować do Multiboxa to darmowe SMSy są niezależne od zablokowanej możliwości połączeń dla karty SIM. Ważne jest żeby konto w Multibox było aktywne i, to co napisałem wcześniej, żeby mieć do niego dostęp.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy na numerze prepaid z zablokowanymi połączeniami wychodzącymi można w Multibox wysyłać SMS-y?

@azertak  nie mam możliwości sprawdzenia, więc będę zgadywał. Jednak jestem przekonany, że o ile udaje Ci się logować do Multiboxa to darmowe SMSy są niezależne od zablokowanej możliwości połączeń dla karty SIM. Ważne jest żeby konto w Multibox było aktywne i, to co napisałem wcześniej, żeby mieć do niego dostęp.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy na numerze prepaid z zablokowanymi połączeniami wychodzącymi można w Multibox wysyłać SMS-y?

@azertak uważam, że powinno dać się wysyłać SMS-y. Trzeba się jednak liczyć, że jak są zablokowane połączenia wychodzące, to niewiele czasu zostaje na połączenia przychodzące. Jak numer przestanie być aktywny, to i MultiBox również zostanie wyłączony.