Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

Witam;)

Mam po 5 latach w końcu możliwość posiadania światłowodu, aktualnie mam Internet radiowy który pozwala mi przegladac tylko strony www ale o nim chce jak najszybciej zapomnieć!

Komputer w domu wykorzystuje głownie do gier, a w 90% przypadków głownie do World of warcraft, pozostale 10% to Fortnite, CS, Diablo3

Światłowodowe Inwestycje postawiły u nas (woj. Dolnośląskie, Oława miasto 20km od Wrocławia) sieć światłowodową, z której mam do wyboru następujących dostawców:

UPC/Play - 1GB/s / 300mb/s
RFC - 1GB/s / 300mb/s
Orange - 1GB/s / 300mb/s
Tmobile - 1GB/s / 300mb/s
Vectra - 1GB/s / 300mb/s

Kwestia ile dana opcja kosztuje nie jest ważna i u kogo, zależy mi tylko na niskim i stabilnym pingu;)

Z góry dziękuję za każdy post i pomoc w wyborze!

p.s przeczytałem mnóstwo wątków w necie i mam taki mętlik że masakra;/[/code]

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

14 ODPOW. 14

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

@paweljestem007  słuchaj my nie korzystam ze wszystkich dostawców tak by ich samemu porównać czy testować. Ale popytaj sąsiadów może itp. jak im działa światłowód. ja osobiście posiadam w Orange 300mb/s i mi działa super. Nich w stanie ci nie będzie mógł konkretnie polecić lub na to odpowiedzieć który lepszy.

A w wątkach każdy pisze jakie ma odczucia jeden powie netia a drugi Orange jak samemu nie potestujesz bo  raczej nasze opinie mogą się różnić. Pozdrawiam


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

Cześć @paweljestem007 

Ja od roku korzystam z Orange Światłowód 300mb/s i działa świetnie. Niski ping, świetna prędkość pobierania i wysyłania. Szczerze to polecam Ci Orange Światłowód

Pozdrawiam 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

@paweljestem007 

Zadając takie pytanie na tym forum chyba nie spodziewasz się odpowiedzi innej niż "Orange"?😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

Ja polecem test wifi - zwykle większość klientów korzysta z domyślnych nazw sieci wifi. Jakie sieci są w okolicy?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

w sumie to myślę ze głownie orange ale prawie wszyscy maja po miedzi bo widziałem jak był ziomek z orange i miał wypisane nr domów, to oprócz mnie chyba nikt nie był chętny na montaż światełka bo maja miedz i co najwyżej jak im się umowa skończy to zmienia. A co do sąsiadów to niestety nie mam z jednej strony pracują poza PL i z drugiej. A że jestem nowy w okolicy to nie mam tu znajomych aby popytać co i jak.

 

Dlatego jak macie jakieś swoje typy z tego co podałem to podzielcie się waszym zdaniem;)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

@paweljestem007  trudno to określić z jednego powodu. Trasy do serwerów.gier mogą przebiegać różnie z różnych części kraju. Ktoś znad morza może mieć u tych operatorów inne odczucia niż Ty...

Ja jestem zwolennikiem tego, aby brać usługę beneficjenta...z prostego powodu - reklamacja jest załatwiana w jednej firmie i w jednej technice

Współpraca miedzyooeratorska potrafi wyjść bokiem...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

czyli jednym słowem loteria;/ czyli brać ze tak powiem jak leci?

Jeżeli to cos pomoże to większość Serverów gier w jakie gram to Francja/Paryż


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

@paweljestem007  no to akurat dla Orange działa na plus.. łącza w tą stronę powinny być najlepsze😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 7442
  • 55

Jaki internet pod gry, głównie World of Warcraft

@paweljestem007 W Orange możesz wziąć na próbę i ewentualnie zrezygnować nie ponosząc nadmiernych kosztów.

Edyta: Ja w zasadzie jak gram to tylko w D3. Jak mi napiszesz na priv co mam Ci sprawdzić to chętnie pomogę.