Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Routing, coś ruszyło ( chyba )


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Routing, coś ruszyło ( chyba )

@-brtk- więc jak to jest. Mój dostawca lokalny dzierżawi łącze od Orange i ponad 30 km leci światełko do Siedlec. Z kolei przeprowadziłem test na firmie. Tam internet leci po radiolinii do Siedlec. Tu wynik:

tracert_.jpg

Czyli rozumiem, że z gigantów nie ma co ciągnąć neta. Lepiej zostać u lokalnego dostawcyEmotikon: Mrugający.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Routing, coś ruszyło ( chyba )

U mnie na T-Mobile też jest spoko, gdybym był z Łodzi albo koło Warszawy to miałbym kilka ms mniej 😉

2.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Routing, coś ruszyło ( chyba )


@ketrasaArturnapisał(-a)

@-brtk- więc jak to jest. Mój dostawca lokalny dzierżawi łącze od Orange i ponad 30 km leci światełko do Siedlec. Z kolei przeprowadziłem test na firmie. Tam internet leci po radiolinii do Siedlec. Tu wynik:

tracert_.jpg

Czyli rozumiem, że z gigantów nie ma co ciągnąć neta. Lepiej zostać u lokalnego dostawcyEmotikon: Mrugający.


Masz szczęście będąc u lokalnego dostawcy. Oni dzierżawią tylko kabel od Orange, resztę punktów styku mają swoje bądź wykupione w IX'ach. Z Orange nie mają nic wspólnego oprócz kabla.. 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Routing, coś ruszyło ( chyba )

@-brtk- czyli zabieganie o Orange przez 4 lata nie maiło sensu. Lepiej wychodzi się jeżeli wpadnie lokalny dostawca i w pół roku rozłoży się ze światełkiem Emotikon: Mrugający Teraz szykuje się i u mnie ten co moja firma ma internet od niego. No to już jestem bardzo zachwycony rozwojem internetu w mojej miejscowości Emotikon: Mrugający

@-brtk- dzięki za wyjaśnienie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Routing, coś ruszyło ( chyba )

Dla klientów Neostrady nic się nie zmieni, póki czegoś nie zmieni się na rynku.
Orange ma styki w IXach, ma też własny IX - tpix http://www.tpix.pl/ , ale nie udostępnia go dla klientów Neostrady. Neo korzysta z AS 5617.
Skończcie z pisaniem półprawd.
Anonim

Nie dotyczy

Routing, coś ruszyło ( chyba )

Niech ruszą z tym coś, jeśli cały czas tak będzie to serio większość graczy pójdzie do konkurencji.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Routing, coś ruszyło ( chyba )


@Piotrekk85napisał(-a)
Dla klientów Neostrady nic się nie zmieni, póki czegoś nie zmieni się na rynku.
Orange ma styki w IXach, ma też własny IX - tpix http://www.tpix.pl/ , ale nie udostępnia go dla klientów Neostrady. Neo korzysta z AS 5617.
Skończcie z pisaniem półprawd.

Bo mają za dużo użytkowników, by udostępnić im TPIX. A to wiążę się z zakupem większego pasma, co za tym idzie, muszą wykupić dodatkowe pakiety w IX'ach, więc to nie jest żadna półprawda.