Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekierowywanie portów Call of Duty


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przekierowywanie portów Call of Duty

Witam, próbowałem ostatnio otworzyć sobie NAT w Call of Duty Modern Warfare, ale nie jestem w tym zbyt obeznany więc szukałem różnych tutoriali. Niestety każdy wyglądał podobnie i w każdym jedyne co udawało mi się bez problemu zrobić było ustawienie stałego IP. Przede wszystkim w Funboxie są jakieś porty wewnętrzne i zewnętrzne których na żadnym poradniu nie ma. Przeczytałem gdzieś żeby po prostu w to i to wpisać to samo, no i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że podczas wpisywania 4379-4380 i 27000-27031, wystąpił błąd "błędny numer portu albo zakres". Myślałem że chodzi o ten myślnik ale 27014-27050 weszło bez problemu... Szukałem podobnego przypadku ale nic nie znalazłem więc piszę tutaj.

Pozdrawiam

 

___________

* Temat przeniesiony z Modemy i routery - moderator Bartłomiej

7 ODPOW. 7

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Przekierowywanie portów Call of Duty

Jak masz, to trzeba usunąć końcówkę /ipv6 z loginu w zakładce "połączenie z internetem" i kliknąć zapisz oraz wejdź w w Funboxie w Firewall i ustaw zaporę na "niski". Możesz też popróbować oddzielnie dodać porty dla TCP i UDP, nie zaznaczając TCP/UDP jeśli porty się pokrywają.

 

Jak nie działa przekierowanie, to możesz też dla testu dodać komputer gdzie grasz w COD'a do DMZ i zobaczyć czy otworzy się NAT, ale tylko w ramach testu, wtedy te DMZ usuń jak się otworzy albo i nie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przekierowywanie portów Call of Duty

Końcówkę /ipv6 mam usuniętą, a Firewall ustawiony na niski. Natomiast porty, które nie wchodzą się nie pokrywają. Spróbuję jeszcze z tym DMZ.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przekierowywanie portów Call of Duty

Niestety z jakiegoś powodu nawet na włączonym DMZ, NAT w grze się nie zmienił.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Przekierowywanie portów Call of Duty

A masz nat średni czy ograniczony?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przekierowywanie portów Call of Duty

Teraz mam średni więc jak się nie uda to nie ma tragedii, ale zawsze może być lepiej.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Przekierowywanie portów Call of Duty

A ty NAT w grze na komputerze czy konsoli próbujesz otworzyć? Ogólnie wpisz sobie w google NAT COD Orange i poczytaj tematy, Funbox od dawna ma coś nie tak w sofcie, że w CODzie klienci nie mogą zrobić sobie Open. Po wymianie routera na swój, magicznie jest Open, więc tu wina softu Orange.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przekierowywanie portów Call of Duty

NAT próbuję otworzyć w grze na komputerze. No ale skoro jest problem z samym Funboxem no to chyba nic się z tym nie zrobi