Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Wystarczy sobie w google wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarce i można poczytać o problemach. Ale obsługa w UPC wygląda tak: klient zgłasza problemy z pingiem. Doradca prosi o przesłanie screenów. Potem jest odpowiedź czy jest to po stronie operatora czy nie. To i aż robi różnicę.
Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Tyle tylko, że mam kilkunastu znajomych z CS-a którzy grają w CS-a na UPC. Każdy ma przez PLIX. Dlatego wcześniej na początku tego tematu mnie zadziwił komentarz jednego użytkownika, że na UPC nie idzie przez PLIX. 

O to mi chodzi - żeby była trasa albo przez Telię z TPIX, albo Orange w końcu wpiął się do tego PLIX-a. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim: Nie grałem z kilka miesięcy już w CS:GO (nie mam chwilowo kompa do grania). A na służbowym nie chcę instalować.

Orange nie chce dotować innej grupy kapitałowej i PLIXa prędko nie będzie na Neostradzie.

Poza tym w UE ostatnio wchodzą kolejne przepisy związane z neutralnością sieci. Gdyby cała grupa Orange chciało z nich skorzystać i poskładać skargi do KE - to może po roku, dwóch byłby skutek.
Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Piotrekk85 Nikt nie każe Orange dotować innych grup kapitałowych i wpinać się do PLIX-a. Ale uczciwym i pokazującym szacunek do klienta a nie wieczne spluwanie im w twarz i wycieranie rachunkami do płacenia byłoby poprawienie tras i choćby udostępnienie pewnych prefiksów przez TPIX. Tyle ode mnie... Bo to do niczego nie prowadzi, ja czekam na odpowiedź @HypsteRT


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim: te wszystkie sprawy powinny być załatwiane przez Biuro Obsługi, a nie forum. Chyba do tego w większości firm służy. Wtedy to byłby szacunek do klienta.
Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

A nie pomyślałeś, że Biuro Obsługi jest tu bezużyteczne? Niech ludzie wiedzą, na co mogą się ewentualnie pisać biorąc internet od Orange do grania. Po to jest forum, żeby dzielić się swoim zdaniem i opinią z innymi. 

Skoro Orange olewa klientów przez BOK, to trzeba pewne sprawy wyciągnąć na światło dzienne. I niech Orange tłumaczy się przed swoimi klientami, nie jednym, a praktycznie każdym - bo forum jest ogólnodostępne. Może to coś zmieni, taką mam nadzieję. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Pracowałem kiedyś na "słuchawce" dla Orange jak i wcześniej w innych firmach tj. Tele2, Netia, Play. Doradca BOK robi to co może lub "góra pozwala". I potem można dyskutować o szacunku do klienta firmy czy nie.
Do gdzieś 3 lat wstecz nic z tym się nie robiło. Od paru lat zaznacza się notatkę w systemie bez zbierania jakiś ip czy logów. Jak to ma pomóc w rozwiązaniu problemu? nie wiem.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

No więc po co sugerujesz mi zgłaszanie tego problemu poprzez Biuro Obsługi Klienta?

Mi się wydaje, tak jak już wyżej napisałem, że lepiej po prostu będzie, kiedy napiszę na forum i jakiś pracownik działu technicznego bądź nawet inżynier sieci będzie w stanie mi odpisać, kiedy coś się z tym ruszy. Tutaj podaje konkretne dowody, argumenty, piszę fachowo co można zrobić, na BOK nawet nie wiedzieliby o czym mówię, dlatego pozostanę z wywlekaniem pewnych wad na forum publiczne tak, aby uczciwie ostrzec potencjalnych nowych klientów przed tym, co oferuje Orange dla poszczególnych grup odbiorców, w tym wypadku graczy. 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Piotrekk85A co mam ogarnąć bo moja cyfra może już nie pozwała ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Bo to jest normalne w większości firm. Od początku istnienia forum (starego czy obecnego) jest już multum podobnych wątków.