Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z utratą pakietów


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z utratą pakietów

Po tym winmtr sam widzisz, że problem jest w telii... 😉 A Orange nie umie wynegocjować (albo i nie chce) polepszenia tego stanu.

 

To, że mu decelowy host odpowiada w 100%, to nie oznacza, że utraty pakietów po drodze na łączach telii nie odczuwa w grze. Jest wręcz przeciwnie.

 

Wiecie jak wygląda utrata pakietów w grze cs:go? To wam napisze, jak sam miałem za czasów jak byłem w orange.

 

1) Ktoś rzuca granat, a ja nie słyszę wybuchu.

2) Ktoś strzela do mnie w plecy i przez utratę pakietów ja tego nie słyszę.

3) Występują ściny, teleporty.

4) Ogólnie 5% lossa i już nie idzie grać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 14
  • 0

Problem z utratą pakietów

@-brtk- dobrze wiem o czym mówisz...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z utratą pakietów

Mam ten sam problem. Zaczeło się to 5 dni temu. Wcześniej normalnie niemieckie serwery 40-60ms, 0% utraconych, ale teraz? 5-10%, a ping zwiększył sie do 70. Posiadam 9lvl faceit i zapewne każda osoba, która gra na moim poziomie wie jak to irytuje. Dokładniej opisał -brtk- jakie problemy występują przy 5% utraconych pakietów. Jedyny serwer, na którym można pograć to Holenderski. A przy kwocie 70zł/msc internet powinien być w miare ogarnięty, tak? 


Niemiecki serwer.png
Anonim

Nie dotyczy

Problem z utratą pakietów

@xMatheush @-brtk- Nie jest to problem po stronie Orange zrobiłem test z internetu T-mobile i taki sam wynik.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Problem z utratą pakietów

Ja się poddaje, jeden tworzy zdania w stylu "to że 100% pakietów dochodzi nie oznacza że 100% pakietów dochodzi", drugi przysyła loga z WinMTR w którym jest 100% od hosta docelowego.
Panowie jeżeli chcecie sobie tak klasycznie potrollowac na forum to ja nawet wam chętnie przyznam racje i powiem "tak to na pewno wina tego okropnego Orange".
A jak chcecie naprawdę zdiagnozować problem to macie wiele opcji:
- tcpdump i analiza pakietów, może coś znajdziecie
- postawcie sobie ec2 instance w darmowym tier w AWS w regionie np Dublin i zobaczcie jak to działa wtedy
- postawcie to samo w regionie Frankfurt i sprawdźcie
- wiele innych
No i na koniec mała dygresja - rozumiem że powstało w tej dyskusji twarde założenie ze serwery CS:GO są super, niezawodne i nigdy nie przeciążone wiec po co tracić czas na kontakt z dostawca gry, przecież na pewno winny jest dostawca łącza?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 14
  • 0

Problem z utratą pakietów

@deni też mam prawie 10 lvl na faceicie i dokładnie ten sam problem co ty. Na niemiecki serwer nie ma co liczyć. Jedyne wyjscie to holenderski

 

@bez_nazwy potrolować to sobie możesz na kwejku. Płacą ci za bronienie orange? Dziwne że tylko orange ma takie problemy od 5 dni. Dziwne że zawsze mam po 30 więcej pingu niż reszta graczy. Chcesz screena? Może screena ile mi % pakietów nie dochodzi?  Kogo to wina jak nie orange?

@Anonim poziom 26 specjalista a jedyne co robisz to bronisz orange i wysyłasz swoje "wyniki" jakby miały mi w czymkolwiek pomóc. Internet mobilny lte to sobie możesz testować. Też mam internet mobilny t-mobile i wychodzi na to samo. Nie po to płace 70zł za KABLOWY a nie LTE żeby mieć to samo przepraszam bardzo

Anonim

Nie dotyczy

Problem z utratą pakietów


xMatheush napisał(-a):

@deni też mam prawie 10 lvl na faceicie i dokładnie ten sam problem co ty. Na niemiecki serwer nie ma co liczyć. Jedyne wyjscie to holenderski

 

@bez_nazwy potrolować to sobie możesz na kwejku. Płacą ci za bronienie orange? Dziwne że tylko orange ma takie problemy od 5 dni. Dziwne że zawsze mam po 30 więcej pingu niż reszta graczy. Chcesz screena? Może screena ile mi % pakietów nie dochodzi?  Kogo to wina jak nie orange?

@vdsl2 poziom 26 specjalista a jedyne co robisz to bronisz orange i wysyłasz swoje "wyniki" jakby miały mi w czymkolwiek pomóc. Internet mobilny lte to sobie możesz testować. Też mam internet mobilny i wychodzi na to samo. Nie po to płace 70zł za KABLOWY a nie LTE żeby mieć to samo przepraszam bardzo


To po co brałeś internet od Orange ja też mam od Orange i płace 80.13zł i mi wystarcza bo nie gram Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 14
  • 0

Problem z utratą pakietów

Po co? Bo w moim miejscu zamieszkania to jedyny internet kablowy. Skąd mialem wiedziec ze płacąc 70zł za internet 80mb bede mial problemy jak przy lte no nie rób sobie ze mnie jaj

Anonim

Nie dotyczy

Problem z utratą pakietów

@xMatheushTo moze zgłoś problem do operatora podaje tobie telefon 510 100 100.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 14
  • 0

Problem z utratą pakietów

Zgłosiłem, powiedzieli że z ich strony wszystko ok i nawet jeśli zgłoszą do działu technicznego, to z powodu dobrych parametrów automatycznie odrzucą