Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z utratą pakietów


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Problem z utratą pakietów

Witam ponownie.

Wszelkie sztuczki nic nie pomogły.

Mogę napisać co zrobiłem(te słowa kieruje do vdsl2).

Co więcej choke od kilku dni skacze do niebotycznych wartości nawet 70%.

Czegoś takiego jeszcze nigdy nie miałem.

Co sugerujecie?

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z utratą pakietów


Fury161 napisał(-a):

Witam ponownie.

Wszelkie sztuczki nic nie pomogły.

Mogę napisać co zrobiłem(te słowa kieruje do vdsl2).

Co więcej choke od kilku dni skacze do niebotycznych wartości nawet 70%.

Czegoś takiego jeszcze nigdy nie miałem.

Co sugerujecie?

 

 


@Fury161Zgłoś problem do BOK.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z utratą pakietów

Dokładnie, tak jak pisze @Anonim zgłoś ten problem do BOK.

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z utratą pakietów

@xMatheushMozna sobie poczytać o wysoki ping w cs-go


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 8
  • 0

Problem z utratą pakietów

Dzisiaj syn mi pokazał w CS fps skaczące od prawie 300 do nawet 25 i straty do 5% przy pingu ok. 70ms. Bardzo był ... Ostatnio zdarza się to ponoć coraz częściej. Chyba czar prysł i cudów nie ma. Cóż zobaczymy po okresie umowy bo konkurencja nie śpi.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z utratą pakietów

Od wczoraj, podczas burzy, nawet nie aż takiej dużej, nie grzmiało tylko cholernie padło i wiał wiatr, używając Team Speak'a (Zawsze sprawdzam pakiety i ping przez tego klienta bo zawsze pokazuje tak jak jest naprawdę) Zauważyłem skoki do 60% straty pakietów i rozłączanie internetu. Minęło to po jakiejś godzine ale zostało 1-2% przez cały czas i teraz... Gdy gram w CS:GO straty pakietów są ciągle od 3 do 10%, a ping czasem jest aż po 100, przedwczoraj było wszystko w porządku ping po 40, 0 straty, od kilku miesięcy nie uświadczyłem czegoś takiego zawsze było w porządku a teraz jest tak jak teraz. Restartowałem router, dzwoniłem raz do nich, powiedzieli że są błędy na linii, technik przyjechał i powiedział że błędów nie ma a pani powiedziała przez telefon pewnie tylko dlatego żeby mnie zbyć. To są jakieś jaja ? Za co płacę 80 zł miesięcznie? Za takie g*wno za przeproszeniem?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Problem z utratą pakietów

Jak te utraty pakietów macie na łączu światłowodowym to coś rzeczywiście jest nie tak.Jakoś w listopadzie 2016 roku Orange miał problem z połączeniem do serwerów League of Legends w Europie na szczęście łatwe do obejścia przez VPN tylko ,że w ten sposób PING automatycznie zwiększony.

Można też korzystać z takich programów jak WTFast tylko za to trzeba płacić bo takie "tunelowanie" pakietów najlepszą możliwą trasą kosztuje też tak robiłem gdy UPC nie domagało w 2007/2008 bo potem z ich usług zrezygnowałem.

Konkurencja ma najlepszy wpływ na rozwój każdej firmy więc zobaczymy czy w Orange się polepszy jeszcze bo przeglądając forum ludzie mieli problemy w grach , połączeniem z Twitch.tv i youtube z powodu częstego buforowania co teraz nie ma miejsca więc i tutaj zmienia się na lepsze.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Problem z utratą pakietów

W poprzednim poście nie dodałem informacji na temat testów.Cieszyłby fakt gdy ludzie mający problemy z wysokim pingiem używali by programu typu "WINMTR" lub komend w wierszu poleceń "cmd" w celu sprawdzenia adresu ,po którym łączy się po drodze z serwerem do gry tak jak na przykład League of Legends ma:  

    NA – 104.160.131.3
    EUW – 104.160.141.3
    EUNE – 104.160.142.3
    OCE – 104.160.156.1
    LAN – 104.160.136.3


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z utratą pakietów

A w Orange jak jest teraz?

 

SfIQvrK


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Problem z utratą pakietów

Witam,nie chce tworzyc nastepnego tematu. Mam takie pytanie,gram w csgo gdzie mam na kazdym serwerze packet loss 1-25%. Na kazdym. Nastepny dzien,utraty pakietow nie ma. Nastepny dzien,loss jest. Reset modemu,to samo. Nastepny reset i bingo,zero lossow. Orientuje sie ktos na czym to moze polegac? Z automatu cos mi sie tam zmienia na linni,przelacza itp ?