Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przekierowywaniem portów Huawei B315

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Problem z przekierowywaniem portów Huawei B315

Więc problem jest prosty do powiedzenia, trudny do rozwiązania. Po prostu, przekierowując porty w ustawieniach routera, porty tak naprawdę się nie przekierowują. Ciągle są na tzw. "closed". Próbowałem wszystkiego UPNP, DMZ, statycznego adresu ip itd, lecz nic nie pomaga. Czytałem trochę na ten temat i każdego odsyłacie do zakupu VPN'a czyli dodatkowej opłaty 5-15zł miesięcznie za Internet 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z przekierowywaniem portów Huawei B315

W przypadku ofert dla firm jest jasno sprecyzowane że nie masz dostępu "z zewnątrz". Pisałeś że próbowałeś statycznego IP. W przypadku tej usługi to jak to robiłeś? na poziomie samego routera tego się nie uda, trzeba włączyć odpowiednią usługę na BOK.

Bez Orange VPN lub bez usługi statycznego IP (która jest wariantem Orange VPN) nic nie zdziałasz w tej ofercie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z przekierowywaniem portów Huawei B315

a jaki masz apn w routerze ustawiony?

i jaki to rodzaj usługi?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Problem z przekierowywaniem portów Huawei B315

apn oczywiście "internet" innego przecież nie mogę ustawić, Orange taki z góry narzuca. Jakakolwiek by zmiana skutkuje brakiem dostępu do internetu. Rodzaj usług? Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale to jest LTE dla firm 500GB


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Problem z przekierowywaniem portów Huawei B315

Masz właczone VAN w Huawei B315 ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problem z przekierowywaniem portów Huawei B315

W przypadku ofert dla firm jest jasno sprecyzowane że nie masz dostępu "z zewnątrz". Pisałeś że próbowałeś statycznego IP. W przypadku tej usługi to jak to robiłeś? na poziomie samego routera tego się nie uda, trzeba włączyć odpowiednią usługę na BOK.

Bez Orange VPN lub bez usługi statycznego IP (która jest wariantem Orange VPN) nic nie zdziałasz w tej ofercie.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Problem z przekierowywaniem portów Huawei B315

@gkotowscy

jeśli uważasz, że któraś z odpowiedzi była przydatna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.