Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polecane narzędzie do testowania dla streamerów


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Polecane narzędzie do testowania dla streamerów

@-brtk-  Pewnie jest, ale u mnie są dziwne anoamlie z tym programem. Z ciekawości przetestowałem jeszcze jeden raz, minuta testu na każdy serwer i tym razem wyniki wyglądają na bardziej wiarygodne.

fdfdf.png


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Polecane narzędzie do testowania dla streamerów

Prędkość też ma znaczenie dla quality w tym programie:

 

Bandwidth: Fairly self explanatory - this is the bandwidth TwitchTest was able to sustain to the server. Note that TwitchTest will never go above during 10mbps during testing and Twitch currently recommend a maximum of 6mbps (6000 kbps) when streaming.

Quality: This is a metric which tries to measure the overall stability / quality of the connection based on the rate at which data was sent and the number of re-transmitted packets. It's measured out of 100, and a quality rating of 80 or higher is recommended for a stable stream. If your internet connection is below 10mbps upload, quality numbers may be lower due to your ISP discarding data.

 

Poniżej natomiast mój z UPC 250/20 Mb/s:

 

test.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Polecane narzędzie do testowania dla streamerów

Także zrobiłem sobie ten test i początkowo nie wygląda jakoś zbyt dobrze.


TWITCH PRZEPUSTOWOŚĆ ŁĄCZA  2018-05-11 23_05_22.png


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Polecane narzędzie do testowania dla streamerów

Azja, także nic dziwnego Emotikon: LOL Chociaż Londyn i Madryt też tak sobie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Polecane narzędzie do testowania dla streamerów

@Gatts  Odznacz serwery z poza Europy. Nie ma sensu testowania do serwera np w Japonii bo nikt o zdrowych zmysłach mieszkając w Polsce nie będzie do tego serwera streamował 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Polecane narzędzie do testowania dla streamerów

@Wojcieszko

Mimo nieaktualnych sterowników do karty sieciowej test jak na łącze UPC wyszedł nad spodziewanie dobrze bo wygląda ,że znacznie zostały poprawione parametry pingu względem tego co miałem kiedyś korzystając z ich usług.Z miłą chęcią zobaczyłbym jak sprawuje się łącze UPC teraz we Wrocławiu jak ktoś z Was akurat mieszka w tym mieście i korzysta z ich usług.

 

Jeżeli chodzi o Mnie powtórzyłem test dzisiaj i jedna ważna rzecz na niekorzyść usługodawców niezależnie od marki jaką testowałem już u Siebie ma jedną przypadłość a mianowicie w weekendy ping w grach online oraz na serwery twitch czy youtube wzrasta.Test przeprowadzę także jutro i zobaczę jak będzie wyglądał jutro u Mnie.

A to mój test na serwery europejskie.

 


TEST SERWERÓW TWITCH EUROPA W NIEDZIELĘ 2018-05-13 17_40_08.png