Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Play Station 4 Patch of Exile nie łączy się

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Play Station 4 Patch of Exile nie łączy się

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Dekodery i inne - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, posiadam łącze światłowodowe 100mb internet działa normalnie, natomiast jedna z gier na ps4 path of exile nie łączy się problem występuje tylko na moim internecie i przy połączeniu kablem jak i po wifi. Google niewiele pomaga, kiedyś ludzie rozwiązywali na pc ten problem uzywając VPN ale na konsoli i modemie funbox jest to nie możliwe i wydaje mi się też że nie potrzebne - gra wydana normalnie w Polsce. Może otwarcie jakis portów? wszystko inne działa normalnie...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Play Station 4 Patch of Exile nie łączy się

@Strachu  wchodzisz na stronie na konfigurację zaawansowaną z górnego menu i po lewej masz konfiguracje zapory sieciowej - to tam może być ustawiony za wysoki poziom jej ustawiony, zmień na średni czy niski/minimalny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Play Station 4 Patch of Exile nie łączy się

@Strachu  wchodzisz na stronie na konfigurację zaawansowaną z górnego menu i po lewej masz konfiguracje zapory sieciowej - to tam może być ustawiony za wysoki poziom jej ustawiony, zmień na średni czy niski/minimalny.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Play Station 4 Patch of Exile nie łączy się

no fakt to pomaga a o tym jakoś nie pomyslałem tylko bawiłem się w otwieranie portów, jakie dodatkowe otwiera poziom średni ? 

Anonim

Nie dotyczy

Play Station 4 Patch of Exile nie łączy się

Jak działa to nic więcej nie zmieniaj @Strachu 😉