Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi

Post wydzielony z tematu "PS4 problem z automatycznym połączeniem z siecią na FunBiox 3.0"

- moderator Wojciech.

 

Witam wszystkich. Ja też mam problem z połączeniem przez WiFi z konsolą Ps4 Pro. Zaznaczam PRO bo ze starszym  Ps4 i innymi urządzeniami w domu nie ma problemu. Przy próbie połączenia z WiFi, zaraz po wprowadzeniu hasła pojawia się błąd "NW-31297-2. Nie można nawiązać połączenia z siecią WiFi. Klucz WPA może być nieprawidłowy. Czytałem, aby usunąć wszystkie urządzenia na routerze i zostawiać tylko PS4 Pro, ale nie pomogło. Router to Linksys WAG200G-EU, a usługa to Orange 20 Mb. Na zdjęciu widać stan połączenia na starym Ps4. Testowałem te nowe PS4 Pro na innych sieciach (Plus, Orange też tylko przez udostępnienie sesji z telefonu kom. i nie ma problemu. Proszę o jakieś wsparcie w tym temacie.

7 ODPOW. 7

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi

Czy posiadasz sieci 2,4GHz i 5GHz jednocześnie włączone o tych samych nazwach?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi

Mój router sieje tylko w 2,4Ghz.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi

Konsola ma najnowszą wersję oprogramowania? Klucz do Wi-Fi masz WPA2/WPA? Oprogramowanie routera też najnowsze? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi

Tak. Wszystko jest tak jak piszesz. Na kablu  lan jest ok.  Wi-fi nie działa.

 


@Wojciechnapisał(-a)

Konsola ma najnowszą wersję oprogramowania? Klucz do Wi-Fi masz WPA2/WPA? Oprogramowanie routera też najnowsze? 


 


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi

Spróbuj może router przywrócić do ustawień fabrycznych. Masz jakieś dodatkowe zabezpieczenia przy Wi-Fi ustawione?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi

Ustawienia fabryczne już przerabiałem dwa razy. Dodatkowe zabezpieczenie to lista mac adresów, które mogą korzystać z sieci WiFi. Ale nawet jak to wyłączę i wszyscy mogą z niego korzystać (cały okoliczny świat) to i tak konsola nie łączy się z WiFi.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

PS4 PRO problem z połączeniem przez Wi-Fi

Spróbuj sobie zmienić WPA Encryption - czy jak to będzie u Ciebie przetłumaczone - na inne. Jeżeli nie podziała spróbuj to co na filmiku niżej: