Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód dla graczy?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Orange światłowód dla graczy?

No reputacja to ich sprawa, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem ich polityki routingowej, totalne szambo.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Orange światłowód dla graczy?

Prawda, coś czuje, że orange może stać się operatorem hurtowym, który będzie w większości udostępniał swoją infrastrukture innym operatorom i tyle


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange światłowód dla graczy?

W sumie to jeśli wszyscy ludzie mieliby alternatywę to niech Orange sobie ma taki routing, ale czemu reklamują się jako internet dla graczy? To jest najciekawsze właśnie. To tak jakby Skoda reklamowała swoją Fabię do wyścigów 😄


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Orange światłowód dla graczy?

Jak na razie T-Mobile z niej korzysta i opinie wydają się być bardzo przychylne. Może nie będzie to oznaczało tragedii.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Orange światłowód dla graczy?

A nie zauważyliście właśnie, że orange przystopował z reklamą swojego światłowodu ? Tez przestał wspominać o graczach z tego co mi sie wydaje, dla mnie to troche smutne bo w orange jestem już kupe lat, obrał se taki target. Moze jak przystopuje z inwestycjami w światłowód to coś zmienią ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Orange światłowód dla graczy?

https://www.orange.pl/view/gamers

 

Tytuł to jawne oszustwo.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange światłowód dla graczy?

@misiegg  Wystarczy wpisać w google ''Orange światłowód dla graczy'' i drugi link od góry to takie coś - https://www.orange.pl/view/gamers

 

@kvrolsky  Haha razem daliśmy ten sam link w prawie tym samym momencie 😄


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Orange światłowód dla graczy?

Tak stronka istnieje bo ostatnio na nią wchodziłem, ale już jej nie udostępniali. Przynajmniej ja tego nie widze, popatrzcie sobie na opinie na temat światła. Wpiszcie se orange światłowód opinie, same negatywy. Na facebooku to już w ogole tragedia, dlatego tam juz o świetle nie wspominają w ogóle. Orange widzi co się dzieje ale nic z tym nie robi i nie ma zamiaru


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Orange światłowód dla graczy?

Do tego wspominają coś o League of Legends. Swego czasu grałem w to bardzo dużo, szczególnie na studiach. W akademiku na 100 gier przegrałem mida Ahri może raz, a jest to postać, która naprawdę wymaga szybkiego posługiwania się skillami. Gdy wracałem do domu (gdzie miałem neostradę), czułem się po prostu bezradny, różnica w gameplayu była ogromna mimo przyzwoitego pingu. To był moment w którym zdałem sobie sprawę, że coś jest nie tak.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Orange światłowód dla graczy?

A była jakaś akcja oznaczania, uderzenia kogoś w social mediach o ten routing ? np do rzecznika, albo igora z orange ekspert, albo piotrka kogokolwiek ?