Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Inne sieci u nas też ping mają słaby, nawet jak jest czasem przyzwoicie, to chyba póżnym wieczorem, nie ma się co czarować, nie da się tanio dobrej sieci mieć, na wschodzie też nie jest kolorowo, statystycznie ten region Europy jest bardzo zaniedbany, Słowacja może jest wyjątkiem, ale to niczego nie zmienia, ceny tam mają za net ciut wyższe niż u nas, nie bronię Orange, bo nic z tego nie mam, to co w dziale dla graczy piszecie, to fakty, ale na lepsze, drobnymi krokami Orange idzie, więc jest progres, większe zmiany to już po 2020 roku @Banan9 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Nie mówię że wszystkie sieci w Polsce dbają o klienta, bo wiele firm nie dba, ale naprawdę da się wykręcić dobre pingi ogólnie, nawet na polskim internecie. Zdarzało się że czekając aż zapełni się pokój graczami, porównywaliśmy dla zabawy pingi ze znajomymi, a ci często mieszkają na wschodzie europy i stąd wiem że da się mieć dobry ping, bo ci panowie mieli dużo lepsze pingi niż ja. Znajomy z Bułgarii ma lepszy ping do Holandii, Francji, Anglii niż ja. Inny mieszkający w Moskwie z którym kiedyś sporo grałem w Wormsy, ma takie pingi na zachód europy jak ja... tylko że on ma 2x dalej 😉 Słowacji nie ma co porównywać bo typek na światłowodzie wyciągał lepsze pingi ode mnie nawet o 20 ms. To samo Serbia, nie mówiąc oczywiście o Szwecji - tam jest kosmos jeśli chodzi pingi.

 

Ogólnie w takich porównaniach zawsze wypadam prawie najgorzej i często się śmiejemy że mieszkam w Afryce a nie w Europie... 😄 Oczywiście odkąd mam światłowód Orange. Wielu się dziwi że mając fiber 300mbps można mieć tak słabe pingi... 

 

Inaczej było kilka lat temu gdy miałem Hyperion. Ludzie się dziwili że na miedzi można takie dobre pingi wykręcać, a jak hostowałem gry to wiele osób mówiło że jestem jednym z najlepszych hostów w europie. Gdy hostuję na Orange to ludzie często narzekają na lagi i opóźnienia. Po tym jak Hyperion zniknął  mojego miasta i wziąłem Orange, ludzie z którymi grałem przez długi czas od razu to zauważyli i się pytali co się stało z moim internetem bo ciągle laguje a wcześniej było elegancko 😄

 

Dlatego wiem co w trawie piszczy i mogę coś o tym napisać bo mam porównania 🙂

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

@Banan9  mocno odbiegasz od tematu, dział dla graczy bardziej odpowiedni, poruszanie pingu w co drugim temacie nic nie da, Orange ot tak nie naprawi tego problemu na światłowodzie, co do innych wschodnich krajów, czy masz 100% pewności że mają ceny za net niższe niż u nas, bo Moskwa taniego netu nie ma.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Z tego co widzę to właśnie dział gry online... 😉

 

Niestety, muszę ciągle pisać to samo bo ciężko nie reagować gdy ktoś jako powód podaje ceny internetu... płacimy za internet tyle ile zarabiamy. To logiczne. Cena nie ma tu nic do tego, już napisałem zresztą że w Polsce można mieć internet z fajnymi pingami i grać online bez stresów.

 

Btw co do pingu, Orange nie poprawi go NIGDY. Jedynie wtedy gdy masowo zaczną tracić klientów, wtedy może coś się ruszy, w innym wypadku ping będzie kaszanką jeszcze przez wiele wiele lat.

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

@Banan9 ślepnę na starość 😉  Fakt odpowiedni dział, ale LTE to już nie strefa światłowodu i miedzi, więc nadal nie na temat 😉

Tematu nie będę drążyć bo nie gram, mam na miedzi łącze (nie od Orange), dość drogie ale ping dobry, nocą bardzo dobry, parametry netu prawie jak z umowy, 80% szybkości a czasem 100% mam, nie narzekam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

@Anonim   Szczęściarz 🙂 Cóż, ja chyba muszę zmienić miejsce zamieszkania by mieć jakiś sensowny internet. W aktualnym mieszkaniu jestem skazany póki co na Orange.

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

@Banan9  na Śląsku internet jest dobry, ofert masę i konkurencja silna, dostawca netu dobry, ba znam właściciela 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

@Anonim   U mnie BYŁ dobry dopóki Orange nie zaczęło tutaj kozaczyć 😄

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

U mnie jest dobrze i zmienia się na lepiej, teraz 3 dostawców światłowód chce nam świadczyć, mne to nie rusza, bo mało ściągam i wysyłam, więc po miedzi jest ok, ale za tą samą kasę miał bym światłowód ciut szybszy (150Mb/s i 30Mb/s), teraz mam do 100Mb/s i 20Mb/s za 60zł, ping 40 ale w testach, bo w grach nie sprawdzałem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

No ja płacę 80zł za 300/30 na speedteście.. w gry nie pogram, a prędkości oprócz steama i googledrive pozostawiają wiele do życzenia... wolałbym mieć to 100/20 za 60zł 😉

 

Cyfra + VOD na Orange również działa źle. Dzisiaj chciałem sobie obejrzeć film na nowym 43 calowym 4K TV i po 5minutach zaczęło wieszać, zmieniało jakość na 360p co na takim tv powodowało całkowicie rozmazany obraz, albo całkowicie wyłączało i wyskakiwała informacja że jest problem z połączeniem internetowym... telewizor korzysta z wifi funboxa 3.0, niestety styk Orange z serwerami VOD chyba nie jest w najlepszej formie w weekend...