Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 15
  • 0

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

Temat przeniesiony z Modemy i routery - moderator Bartłomiej

 

Witam.

Odkąd posiadam światłowód 300mb Orange love , używam go m.in. do gier online i pobierania gier w PS4 slim.Niestety

podczas użytkowania konsoli(internet podłączony dobrym kablem sieciowym RJ 45 cat. 6) raz po raz dochodzi do rozłączenia internetu i pojawia się info kabel sieciowy odłączony.Na innych urządzeniach(PC-też przez kabel sieciowy)i smartfony(wi-fi)nie ma żadnych rozłączeń.Próbowałem też przez wifi,ale tam też dochodzi do rozłączeń.Bardzo mi zależy na tym,by na konsoli nie dochodziło do rozłączeń,bo to kompletnie niweczy granie online poprzez ps plus.Bardzo proszę o pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

Jeśli konsola na gwarancji, to bym ją do serwisu oddał, moduł łan z usterką, co do wi fi, SSID (nazwy sieci) 2,4GHz i 5GHz mają być inne, dopisz do 5GHz 5 na końcu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

@macest2 Czy były przeprowadzane próby na innym kabelku sieciowym? Inne gniazdo LAN w routerze?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

@macest2 Witam zaloguj się na modem i przy loginie masz IPTV 6 usuń te iptv6 powino się przelogować na internet iptv4  może poprawi się internet czasami jest wina tego

Anonim

Nie dotyczy

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

Jeśli konsola na gwarancji, to bym ją do serwisu oddał, moduł łan z usterką, co do wi fi, SSID (nazwy sieci) 2,4GHz i 5GHz mają być inne, dopisz do 5GHz 5 na końcu.

Anonim

Nie dotyczy

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

Ciekawa usterka, oba moduły fiksuja, serwis jak sprzęt na gwarancji, jak gwarancji brak, to jakiś tani serwis, wi fi i łan da się tanio naprawić, jednak sprawdź czy zmiana nazw sieci wifi na różne pomoże.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 15
  • 0

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

Na innym porcie tak,ale innego kabla nie testowałem.Sprobuję przetestować inny kabel.

Dzięki wszystkim za pomoc.Jutro przetestuję wszystko i dam znać na forum.Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

@macest2 to czekamy na wyniki sprawdzenia na innym kabelku. Jak dalej będzie działanie wadliwe, to trzeba postąpić jak @Anonim napisał w poście wyżej (serwis konsoli).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 15
  • 0

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

Witam

Zmieniłem nazwę sieci bezprzewodowej Wi-Fi (SSID) w 2,4GHz na 2 ,a w 5GHz na 5.

W opcjach PS4 podłączyłem się pod 5GHz(widniała moja nazwa ,,5'').Póki co ani razu się nie rozłączyło,ale to jeszcze zbyt krótki okres testowania.Dam wam znać po kilku dniach jak jest i  odpowiednio podziękuję za pomoc.Pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 15
  • 0

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

Po kilku dniach użytkowania PS4 slim stwierdzam iż wasze rozwiązanie pomogło przynajmniej w kwestii WI FI 5GHz.Podczas wielu godzin używania konsoli nie doszło do ani jednego rozłączenia,co jest rzeczą niebywałą.Testowałem chyba niemal wszystko począwszy od grania online(FIFA 20,Rocket league,Gran turismo sport-przy okazji dobre pingi i praktycznie zero lagów),bardzo dobra prędkość pobierania jak na Sony,a używanie You tube i Netflix jest bez zarzutu(śmiga w full HD bez ładowań).

Zastanawiam się teraz czy jest możliwość zmiany nazwy łącza podczas podłączenia kabla sieciowego(w systemie ps4). Może problemem jest zbyt długa nazwa?Czy w ogóle jest sens teraz zmieniać połączenie z wifi na kabel sieciowy skoro wszystko chodzi bardzo dobrze?

Anonim

Nie dotyczy

Kabel sieciowy odłączony-PS4 slim

@macest2  możesz zmieniać tylko nazwy sieci wi fi, mogą być krótkie, ale odmienne dla 2,4GHz i 5GHz, nazwa routera czy inne ustawienia, to już tak łatwo nie zmienisz... lub wcale się nie dają zmienić.