Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1

Temat przeniesiony z Sieć i dostępność usług do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

 

Witam posiadam internet mobilny wraz z modemem Airbox, z którego korzystam do grania w gierki na PlayStation 4, problem w tym że nie mogę z nikim się połączyć ponieważ mój internet ma NAT 3, wszyscy mają NAT 2/1 przez co mam ograniczony dostęp do internetu. Co mogę zrobić by zmienić ten NAT, aktywowałem już VPN, skonfigurowałem modem pod to lecz to nic nie pomaga, dalej NAT 3, nie wiem już co robić... pomocy

7 ODPOW. 7

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1

Może pomóc ustawienie DMZ, tutaj instrukcja dla routera Funbox: https://www.youtube.com/watch?v=e1H6S_1lgAo
Anonim

Nie dotyczy

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1

@B4RT  NAT 3 nie ma wpływu na gry, obstawiam że masz problem z portami, krótki poradnik.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1

tylko że ja posiadam Airbox a nie Livebox, konfiguracja w airbox z tego co widzę są ograniczone i nie ma tyle opcji co w Livebox


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1

ustawiłem wszystko tak jak w poradniku, i nadal jest NAT 3 😞

Anonim

Nie dotyczy

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1

@B4RT  nie zmienisz w modemie NAT 3 na NAT 2/1, zresztą wcześniej pisałem że NAT 3 nie jest u ciebie problemem,ustawienia modemu i portów < tam szukaj problemów z grami.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1

Zadzwoń do biura obsługi. U mnie po aktywacji VPN ( 5 zeta na miesiąc) wszystko śmiga aż miło. żadnych zmian w ustawieniach, jedynie reset modemu.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak zmienić typ NAT 3 na NAT 2/1

Na airboxie też?