Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet 80 problemy z grą sieciową Escape from Tarkov wieczorami


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Internet 80 problemy z grą sieciową Escape from Tarkov wieczorami

Temat przeniesiony z Internet domowy do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam, 

 

Odkąd użytkuje internet domowy 80 Orange mam problemy z połączeniem do gry sieciowej Escape from Tarkov. Internet do komputera podłączony po kablu. Problem z połączeniem występuje w tzw. godzinach szczytu czyli popołudnia i wieczory.

Wyskakują błędy typu: 

- host has failed to respond,

- Nie można połączyć się z serwerem zdalnym

- Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połączenie nie powiodło się, ponieważ połączony host nie odpowiedział 104.20.114.14:443

 

Zauważam, że wtedy także słabo działa np. Netflix czy Youtube na telewizorze po wifi.

W nocy i rano problem nie występuje. 

Przeprowadziłem szereg testów, resety routera, weryfikacja z developerami gry itd. Gra działa normalnie na hotspocie z telefonu (sieć Plus). Problem jest więc ewidentnie po stronie Orange. Może ktoś miał podobny problem? Serdeczna prośba o podpowiedź, jak podejść do tematu, co zgłosić do Orange itp?

 

Z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi. 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet 80 problemy z grą sieciową Escape from Tarkov wieczorami

Orange do niedawna twierdziło, że ping nie jest gwarantowany (a to najprawdopodobniej przyczyna). Od 20.10 na twitterze zmieniła się wersja i takie sytuacja należy zgłaszać na BOK. Skorzystaj z messengera lub wybierz inną formę kontaktu z Orange http://orange.pl/kontakt

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Internet 80 problemy z grą sieciową Escape from Tarkov wieczorami

Dzięki. Zadzwoniłem do Orange. Zmienili mi protokół z ipv6 na ipv4 i działa bez problemu.