Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości zakupu ze sklepu Microsoft


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Brak możliwości zakupu ze sklepu Microsoft

Piotrekk85 załatwiając sprawę na czacie konsultant powiedział że usługa już działa a tymczasem gdy chciałem coś kupić ze sklepu wyskakiwał komunikat o blokadzie.I tak w koło macieju dlatego ja sobie dałem spokój.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak możliwości zakupu ze sklepu Microsoft

Problemem przy sklepie Microsoftu jest to, że domyślnie limit (wewnątrz fraudowy Orange nie widoczny na Mój Orange) ustawia się nisko. Czasem raptem kilkanaście złotych. Nie wiem ile wynosił zakup, ale to może być problem. Trzeba czasem zrobić zgłoszenie techniczne.

Inna sprawa do błędny lub wygasający token, ale w tym wątku podany komunikat sugeruje to pierwsze.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak możliwości zakupu ze sklepu Microsoft

@Anonim: bluemedia nie realizują płatności w Microsoft przez Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości zakupu ze sklepu Microsoft

@Piotrekk85 , być może wpłynąłem na szersze wody niż mechanizm zakupów z doliczeniem, ale chciałem pokazać w ten sposób, że nie znając reguł, można sobie namieszać. Bodajże w sklepie Microsoftu jest ustawiona domyślna blokada na 600 zł, a w sklepie Google na 300. I tutaj dochodzę do sedna:

 W instrukcji dokonywania płatności za usługi z udziałem operatora (Orange), obowiązującą od dnia 20.12.2018 (do odwołania) są użyte definicje takie jak:
-Dostawca, czyli podmiot świadczący Usługę, z którym operator zawarł stosowną umowę, na podstawie której tenże operator uczestniczy w procesie pobierania od użytkowników na rzecz Dostawcy opłat za Usługę;
-Usługa, czyli usługa Dostawcy udostępniana za pośrednictwem Platformy, polegająca na oferowaniu oraz umożliwieniu użytkownikowi nabywania produktów na zasadach określonych w regulaminie Dostawcy. Usługa nie jest świadczona przez operatora (czyt. Orange);
-Platformy Dostawców, czyli zautomatyzowane platformy komunikacyjne, pozostające pod kontrolą Dostawców, umożliwiające dostęp użytkownika do Produktu;
-Produkty, czyli dzwonki, tapety, video, wygaszacze ekranu, aplikacje, gry, motywy oraz inne dobra lub usługi cyfrowe dostarczane do urządzenia użytkownika i mogące być wykorzystane przy pomocy Urządzenia;
-Urządzenie, czyli mobilne cyfrowe urządzenie końcowe użytkownika z kartą SIM aktywną w sieci Orange, bądź odpowiednio, telekomunikacyjne lub cyfrowe urządzenie końcowe mające aktywny dostęp do sieci internet.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak możliwości zakupu ze sklepu Microsoft

Udało Ci się w końcu to ogarnąć? Mam ten sam problem 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Brak możliwości zakupu ze sklepu Microsoft

Z mojej strony nawet nie podejmowałem tematu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Brak możliwości zakupu ze sklepu Microsoft

Dzisiaj zaglądnąłem na konto Mój Orange i zauważyłem, że mam opcję płacenia poprzez abonament więc zrobiłem test i kupiłem piosenkę w Google play. Udało się kupić więc wszystko działa jak należy. Pozdrawiam.