Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - problem z płatnością


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - problem z płatnością

Witam.

Może miał już ktoś podobny problem.

Kilka dni temu zamówiłem wagę "Xiaomi Mi Body Composition Scale 2". Zapłaciłem za nią blikiem, mam potwierdzenie płatności. Jednak dzisiaj dostałem maila od Orange, odnośnie tego, że zamówienie zostało anulowane, gdyż nie odnotowano płatności. Z kim mogę skontaktować się w tej sprawie? Orange nie udostępnia żadnego maila, rozmowa z botem mija się kompletnie z celem, a w normalnych godzinach nie za bardzo mogę do nich zadzwonić 😕

 

Dzięki za pomoc.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - problem z płatnością

Sprawdź na początek czy blik zszedł z konta a nie wisi jako blokada na koncie.

A jak zeszło, to zostaje reklamacja. Jeśli masz usługi w Orange, zgłoszenie zrobisz na czacie w mój Orange. Jeśli nie masz, zadzwoń na 801234567

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - problem z płatnością

Wszystko było sprawdzone, nie mam żadnych zablokowanych płatności na koncie. Co do usług, to korzystam tylko z Orange Flex, ale to się chyba nie kwalifikuje. Strona Orange to wylogowuje mnie bez przerwy, z konta, ciężko coś tam zrobić. Do aplikacji mobilnej nie mogę się zalogować, bo twierdzi, że nie ma takiego konta / numeru / emaila... dziwne, bo z kompa jakoś logowanie akceptuje.

Jak na razie jeszcze poczekam do poniedziałku, bo może to jakiś błąd z ich strony?

Napisałem również do Blue Media, bo to oni realizowali płatność.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - problem z płatnością

Bleu Media to co najwyżej zwróci Ci kasę. Jak masz konto we Flex, to zostaje tylko kontakt telefoniczny.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - problem z płatnością

Ja zamawiałem wagę we wtorek, płaciłem blikiem i bez problemu poszło, tylko ja zamawiałem bez logowania się. I wczoraj już nawet do mnie doszła ta waga.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - problem z płatnością

Też zamawiałem bez logowania, z aplikacji Orange Flex. Przenosi ona na stronę Orange. Konto Orange założyłem dopiero później.