Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Whd80 - Dekoder nie uruchamia się po resecie z menu serwisowego

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Whd80 - Dekoder nie uruchamia się po resecie z menu serwisowego

Mam całkiem podobną sytuację. Po twardym resecie z menu serwisowego dekoder włącza się na ekranie tv widzę logo orange a na wyświetlaczu dekodera napis BOOT. Dekoder wcześniej łączył się z routerem po wifi aktualnie widzi go jako urządzanie wyłączone. Probowalem kablem niestety nic nie pomaga.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Whd80 - Dekoder nie uruchamia się po resecie z menu serwisowego


Reemmx napisał(-a):
Mam całkiem podobną sytuację. Po twardym resecie z menu serwisowego dekoder włącza się na ekranie tv widzę logo orange a na wyświetlaczu dekodera napis BOOT. Dekoder wcześniej łączył się z routerem po wifi aktualnie widzi go jako urządzanie wyłączone. Probowalem kablem niestety nic nie pomaga.

@Reemmx  moje doświadczenie mówi, że dopóki dekoder nie jest sparowany z routerem i nie odbiera transmisji, dopóty router uznaje go za odłączony. Próbowałeś odnowić sparowanie po WiFi? Jeśli problem się nie rozwiązuje, pozostaje zgłosić do BOK.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Whd80 - Dekoder nie uruchamia się po resecie z menu serwisowego

Ruszyło. Pan na infolinii powiedział że są problemy z aktualizacją po twardym resecie, że wystarczy być cierpliwym. 40 min czekania i działa. Teraz mam problem z ustawieniem satelity. Siłę sygnału i jakoś mam bardzo wysoka jednak łapie mi tylko telewizję arabska i Polonię jakieś rady?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Whd80 - Dekoder nie uruchamia się po resecie z menu serwisowego


Reemmx napisał(-a):
Ruszyło. Pan na infolinii powiedział że są problemy z aktualizacją po twardym resecie, że wystarczy być cierpliwym. 40 min czekania i działa. Teraz mam problem z ustawieniem satelity. Siłę sygnału i jakoś mam bardzo wysoka jednak łapie mi tylko telewizję arabska i Polonię jakieś rady?

@Reemmx, wygląda na to, że nie "czyta" uprawnień z karty... procedura standardowa - wyłącz zasilanie, wyjmij kartę, może nawet przetrzyj chip, włóż kartę, włącz zasilanie... uruchom... jeśli nie pomoże - znowu BOK.